منابع داخلی: بازی Elden Ring به زودی رونمایی خواهد شد

11 بهمن 1399 - 01:50

به نظر می‌رسد که منابع داخلی مختلف همچنان بر عقیده‌ی خود استوار هستند که بازی Elden Ring به زودی رونمایی می‌شود و ماه در روزهای پیش‌ رو شاهد گیم‌پلی آن خواهیم بود.

انتظارات برای بازی Elden Ring آن قدر بالا است که هواداران این بازی دائما سعی می‌کنند تا با عرضه‌ی تئوری‌های مختلف و همچنین بررسی جوانب، به بازه‌ی احتمالی انتشار این بازی پی ببرند. به تازگی برخی گفته‌اند که این اثر به دلیل شیوع ویروس کرونا، با تاخیر مواجه شده، اما فرام‌سافتور (From Software) هیچ بیانیه‌ی رسمی پیرامون این موضوع منتشر نکرده است. در حال حاضر ۶۰۰ روز از انتشار تریلر سینماتیک معرفی بازی می‌گذرد و ما همچنان اطلاعات جدیدی از آن دریافت نکرده‌ایم.

در طول این مدت افراد زیادی گمانه‌زنی‌هایی پیرامون Elden Ring داشته‌اند. بر اساس صحبت‌های قبلی فدریکو فُساتی (Federico Fossetti)، ویراستار وب‌سایت مشهور Everyeye.it، مراحل ساخت بازی Elden Ring ماه‌ها پیش به اتمام رسیده است و در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده‌ی اثر، فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی را پولیش و اصلاح می‌کند. از طرفی جف گراب دیروز اشاره‌ای به اثر داشته‌ و بر اساس بیانیه‌ای که منتشر کرده است، انتظار می‌رود در ۶۰ روز آینده شاهد رونمایی اثر باشیم. حالا رابرتو سرانو (Roberto Serrano)، یک منبع داخلی دیگر، در جواب به این توییت که “نظرت در مورد فوریه چیست؟” گفت:

تنها چند روز، چند ماه صبر لازم نیست.

هنوز نمی‌دانیم که آیا رابرتو سرانو تنها حدسیات خود را به اشتراک گذاشته و یا این که از چیزی با خبر است. در هر صورت این که جف گراب و سرانو در چند روز اخیر اشارات زیادی به Elden Ring داشته‌اند، اتفاقی عادی نیست. از طرفی اگر یادتان باشد منبع داخلی چینی که دو تصویر هنری از بازی فاش کرد، در بیانیه‌ای متذکر شده بود که ما احتمالاََ پس از تعطیلات ژاپنی‌ها بازی را خواهیم دید و جالب است بدانید تعطیلات ژاپنی‌ها ۱ فوریه به پایان می‌رسد.

بر اساس اعلانات قبلی، بازی Elden Ring در تاریخ نامعلومی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد، اما به دلیل طولانی شدن پروسه‌ی توسعه، احتمالاََ شاهد انتشار نسخه‌ی ارتقاء یافته‌ی این اثر بر روی کنسول‌های نسل بعدی نیز باشیم.

-amirhosein-#ONLY_PS5Y.RP.morganPlayStation Studios PS5meysambsefirot2011power by x gamesAGMDk-_-Manمجید نوریgamer

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید