اطلاعات جدیدی از بازی Horizon Forbidden West منتشر شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۲

Horizon Zero Dawn یکی از بهترین عناوین شرکت سونی بود که تجربه‌ی منحصر به فردی را به بازی‌بازان ارائه داد. قطعاً منطقی است که دنباله‌ی این عنوان یعنی Horizon Forbidden West نیز یکی از مورد انتظارترین بازی‌های پلی‌استیشن باشد. حال با این‌که بازی‌بازان هنوز در انتظار نمایش گیم‌پلی ساخته‌ی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) هستند، این استودیو اطلاعات جدیدی را در مورد بازی خود به اشتراک گذاشته است.

استودیوی گوریلا گیمز در طی گفتگویی با وب‌سایت Gamesradar در مورد Horizon Forbidden West صحبت کرده است که قطعاً برای طرفداران جالب خواهند بود.

ما برای سپری کردن زمان بیشتر در این دنیا، گسترش Lore آن و ادامه‌ی سفر Aloy به شدت هیجان زده هستیم. تعداد زیادی فرصت برای گیم‌پلی و داستان گویی در این دنیا وجود دارد و ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا در Horizon Forbidden West بیشتر به آن‌ها بپردازیم.

توسعه دهندگان جزئیات بیشتری را در رابطه با این فرصت‌های گیم‌پلی و داستان گویی منتشر نکرده‌اند، اما ما می‌دانیم که Aloy پس از کشف کردن ماده‌ی عجیبی که سبب فاسد شدن دنیا و موجودات مکانیکی می‌شود، تصمیم می‌گیرد برای نجات تمدن خود به سرزمین‌های دیگری سفر کند. علاوه بر این، شخصیت مرموز Sylens نیز بازگشته است و به نظر می‌رسد که این بار نقش بیشتری را در داستان بازی ایفا خواهد کرد.

البته بازی‌بازان بیشتر از هر چیزی منتظر نبرد با موجودات عظیم و منحصر به فرد Horizon Forbidden West هستند. مبارزه با ماشین‌ها یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی اول بود که بازی‌بازان را حسابی به چالش کشید. در تریلر معرفی بازی جدید گوریلا گیمز شاهد دو موجود جدید با نام‌های Shellsnapper و Tremortusk بودیم. اگر فکر می‌کردید که شکست دادن Thunderjaw کار سختی است، قطعاً نبرد با یک فیل و لاک پشت غول پیکر نیز به شدت چالش برانگیز خواهد بود.

یکی از چیز‌هایی که مبارزه با ماشین‌ها در Horizon Zero Dawn را به کاری لذت بخش تبدیل کرد، عنصر حل معما بود که در هر نبرد وجود داشت. الگوی حملات این ماشین به چه شکل است؟ چه نقاط ضعفی دارد؟ کدام استراتژی‌ها کاربردی‌تر هستند؟ بازی‌بازانی که بدون آمادگی قبلی به نبرد با ماشین‌ها می‌پرداختند، با واقعیت تلخی روبه‌رو می‌شدند. تریلر رونمایی ما به بازی‌بازان نشان داد که چیز‌هایی در انتظار آن‌ها است که تا به حال ندیده‌اند، اما در حال حاضر ما نمی‌خواهیم به این موضوع بپردازیم و دوست داریم تا جایی که می‌توانیم این حس رضایت بخش را برای بازی‌بازان حفظ کنیم تا خودشان این موارد را کشف کنند.

قطعاً کشف کردن این راز‌ها در حین تجربه‌ی بازی، یکی از بهترین ویژگی‌های Horizon Zero Dawn بود. پس کاملاً منطقی است که توسعه دهندگان نخواهند این سورپرایز‌ها را برای طرفداران فاش کنند. در نهایت، نماینده‌ی این استودیو قول داد که دنیای Horizon Forbidden West «مکانی خطرناک، مرموز و سرشار از چالش‌ها و اکتشافات جدید» است.

بازی Horizon Forbidden West در تاریخی نامشخص از سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

27
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید