دهکده‌ی Resident Evil 4 در عنوان Far Cry 5 بازسازی شد

10 بهمن 1399 - 23:38

به تازگی یک بازی‌باز خلاق توانسته است دهکده‌ی خاطره‌انگیز و نمادین عنوان Resident Evil 4 را با موتور مخصوص بازی Far Cry 5 بازسازی نماید و آن را در دسترس دوست‌داران این نسخه‌ از سری ترسناک Resident Evil قرار دهد.

از نظر بسیاری از بازی‌بازان، عنوان Resident Evil 4 یکی از بزرگترین و برترین بازی‌های ویدئویی ساخته شده در سبک وحشت به شمار می‌آید. این عنوان توانست با معرفی یک گیم‌پلی نوآورانه به همراه دوربین روی شانه، کنترل‌های جدید برای نشانه‌گیری، انواع دشمنان منحصر به فرد و یک فضاسازی تاریک در محیطی جدید، سری Resident Evil را از Raccoon City و Spencer Mansion دور کند و تبدیل به یکی از تاثیرگذارترین بازی‌های ویدئویی تاریخ شود. حال به نظر می‌رسد یکی از طرفداران خلاق و با استعداد این عنوان توانسته است دهکده‌ی مخوف و منحصر به فرد آن را به شیوه‌ای جالب بازسازی نماید.

نکته‌ای که طی چند ماه گذشته افراد زیادی را به هیجان آورده، احتمال بازسازی عنوان Resident Evil 4 است. با توجه به سابقه‌ی موفقیت‌آمیز شرکت کپ‌کام (CapCom) در ساخت بازسازی‌های نسخه‌های کلاسیک Resident Evil قبلی و با توجه به محبوبیت و استقبال احتمالی زیاد از بازسازی عنوان Resident Evil 4، به نظر می‌رسد این اتفاق در آینده‌ای نه چندان دور رخ دهد.

اخیرا یک کاربر با استعداد به نام Mojo Swoptops موفق به بازسازی دهکده‌ی معروف بازی Resident Evil 4 با استفاده از موتور نقشه‌ساز بازی Far Cry 5 شده است. در ویدیویی که این کاربر به اشتراک گذاشت، وی بازسازی مرحله به مرحله‌ی این دهکده‌ی مخوف و خاطره‌انگیز را به علاقه‌مندان نشان می‌دهد. طبق اعلام این کاربر، ساخت این بازسازی حدود ۴ ساعت زمان برده است و کاربران تنها یک فیلم پنج دقیقه‌ای از آن را می‌توانند مشاهده نمایند.

چندی پیش شایعاتی در مورد تغییر در رویکرد تیم توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Resident Evil 4 منتشر شد که موجب برخی نگرانی‌ها برای افرادی که منتظر این نسخه‌ی معرفی نشده هستند، گشته بود. شما در پایان می‌توانید ویدئوی مربوط به بازسازی دهکده‌ی عنوان Resident Evil 4 در بازی Far Cry 5 را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

#ONLY_PS5P.morganmeysambAGMDk-_-ManKaneko
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید