تریلر معرفی نقشه‌ی جدید بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد

۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱

حالت زامبی اولین بار در نسخه‌ی World at War به سری Call of Duty اضافه شد و از آن زمان، این بخش به محبوبیت بالایی در بین هواداران دست پیدا کرده است. خوشبختانه نسخه‌ی جدید سری یعنی Call of Duty: Black Ops Cold War نیز شامل بخش زامبی می‌شود و تیم سازنده امروز با انتشار یک تریلر، از نقشه‌ی جدید این بخش رونمایی کرده است.

شرکت اکتیویژن از مدتی قبل به اضافه شدن یک نقشه‌ی جدید به حالت زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اشاره کرده بود و امروز شاهد معرفی رسمی نقشه‌ی Firebase Z بودیم. با توجه به اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد نقشه‌ی جدید، شما را به جنگل‌های ویتنام خواهد برد. در این تریلر، در کنار نمایش بخش کوتاهی از گیم‌پلی بازی، یکی از دشمنان جدید و عظیم‌الجثه‌ی موجود در این نقشه نیز دیده می‌شود. علاوه بر این، این نقشه نیز شامل یک داستان کوتاه می‌شود که احتمالا برای کسانی که داستان بخش زامبی سری Call of Duty را دنبال می‌کنند، جذاب خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد. مطالعه‌ی نقد و بررسی این بازی به قلم مصطفی زاهدی می‌تواند شما را بیش از پیش با نسخه‌ی جدید سری آشنا کند.

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید