بازی Sea of Thieves با نرخ فریم ۱۲۰ بر روی کنسول ایکس باکس سری ایکس اجرا می‌شود

10 بهمن 1399 - 18:31

اخبار پیرامون بازی Sea of Thieves حاکی از آن هستند که به‌روزرسان اخیر این عنوان، قابلیت اجرای آن با نرخ فریم ۱۲۰ را در قالب Performance به کنسول ایکس باکس سری ایکس افزوده است.

بازی Sea of Thieves را می‌توان یکی از اولین عناوینی نامید که با ورود به نسل نهم کنسول‌های بازی، به‌روزرسان اختصاصی نسل جدید را دریافت نمود و بازی‌بازان قادر بودند تا آن را با استانداردهای نسل نهم بر روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس تجربه کنند. همچنین، به‌روزرسانی مذکور به بازی‌بازان اجازه می‌داد تا این عنوان را با رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر روی ایکس باکس سری ایکس و با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر روی کنسول ایکس باکس سری اس تجربه نمایند.

اما اخیراً به‌روزرسان جدیدی برای بازی Sea Of Thieves منتشر شد که علاوه بر افزودن چندین ویژگی مهم، حالت Performance را در اختیار دارندگان کنسول قدرتمند ایکس باکس سری ایکس قرار داده است که با استفاده از آن می‌توان به نرخ فریم ۱۲۰ در رزولوشن ۱۰۸۰p در این کنسول دست یافت. همچنین، لازم به ذکر است که در توضیحات این به‌روزرسان به این نکته اشاره شده است که برخی از تلویزیون‌ها قادر به استفاده‌ی همزمان از نرخ ۱۲۰ فریم و قابلیت HDR نیستند و ممکن است که برای رسیدن به این نرخ فریم، مجبور باشید تا حالت HDR را خاموش کنید.

بازی Sea of Thieves، هم‌اکنون در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس باکس قرار دارد.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید