صداگذار Sonic the Hedgehog از این سمت کناره‌گیری کرد

10 بهمن 1399 - 18:29

شرکت سگا (Sega) تایید کرده است که پس از ۱۰ سال همکاری، آقای راجر اسمیت (Roger Craig Smith)، صداگذار شخصیت محبوب Sonic the Hedgehog، سمت خود در این شرکت را ترک کرده است.

به گفته‌ی شرکت سگا، آقای راجر اسمیت (Roger Craig Smith) از سمت خود به عنوان صداگذار یکی از محبوب‌ترین و خاطره‌انگیزترین شخصیت‌های دنیای بازی‌های ویدئویی یعنی Sonic، استعفا داده است. شایعات مربوط به این اتفاق روز گذشته و هم‌زمان با انتشار یک پیام از سوی آقای اسمیت آغاز شد. آقای اسمیت در این پیام از هواداران به خاطر حمایت‌هایشان در طول ۱۰ سال گذشته تشکر و به حرکت به سوی تجربیات جدید اشاره کرده بود.

این شایعات با انتشار یک پیام از سوی حساب رسمی شرکت سگا در توییتر، به یک حقیقت تبدیل شد:

به مدت ۱۰ سال، آقای راجر اسمیت عضوی جدانشدنی از خانواده‌ی بزرگ سگا بود. او به صدای Sonic جان بخشید و ما از او به خاطر اشتیاقی بی‌پایان و کمک‌هایش به جامعه‌ی هواداران، برای همیشه سپاس‌‌گزار خواهیم بود. ممنون از تو راجر، به خاطر تمامی کارهایی که برای Sonic انجام دادی.

آقای اسمیت حدود ۱۰ سال پیش و با صداگذاری شخصیت Sonic در بازی Sonic Free Riders، همکاری خود با شرکت سگا را آغاز کرد. از آن زمان، مسئولیت صداگذاری این شخصیت محبوب در تمامی عناوین منتشر شده شامل Sonic Force و Sonic Colors بر عهده‌ی آقای اسمیت بوده است.

البته فعالیت آقای اسمیت به سری Sonic خلاصه نمی‌شود. راجر اسمیت سابقه‌ی صداگذاری شخصیت Ezio در سری محبوب Assassin’s Creed، صداگذاری شخصیت Batman در بازی Batman: Arkham Origins و شخصیت Mirage در بازی Apex Legends را در کارنامه دارد. در کنار این موارد، آقای اسمیت در دنیای سینما و تلویزیون نیز فعالیت کرده است.

Y.RP.morganMohammad Ali PSImeysambDk-_-ManT800
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید