گزارش: دنباله‌‌های Life is Strange توسط استودیوی دونتناد توسعه نخواهد یافت

۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶

در حالی که بیش از یک سال و نیم از عرضه‌ی بازی Life is Strange 2 می‌گذرد، بسیاری از طرفداران منتظر هستند تا ببینند آینده‌ی این فرنچایز چه خواهد شد. استودیوی دونتناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) سازنده‌ی اصلی این مجموعه به شمار می‌رود. با این حال طبق گزارش جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که دنباله‌های این بازی توسط استودیوی مذکور ساخته نخواهد شد.

امیلی راجرز (Emily Rogers) که از اینسایدرهای صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود، به تازگی اعلام کرده است که همه‌ی دنباله‌های بازی Life is Strange توسط استودیوی دک ناین (Deck Nine) توسعه خواهد یافت. این استودیو سابقه‌ی کار بر روی عنوان Life is Strange: Before the Storm که پیش‌درآمد نسخه‌ی اول به شمار می‌رود، در کارنامه‌ی خود دارد. به گفته‌ی راجرز، شرکت اسکوئر انیکس و دونتناد از مدت‌ها قبل با یکدیگر قطع همکاری کرده‌اند.

با توجه به این موضوع که استودیوی دونتناد قصد دارد به صورت توسعه‌دهنده و ناشر مستقل به فعالیت خود ادامه دهد، عدم ادامه‌ی کار بر روی سری Life is Strange سورپرایزکننده به نظر نمی‌رسد. همچنین شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که عنوان Life is Strange 3 احتمالاً به زودی معرفی خواهد شد.

12
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید