استودیوی ناتی داگ احتمالا مشغول کار بر روی به‌روزرسانی نسل نهمی بازی The Last of Us Part II باشد

۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲

اگر از جمله هوادارانی هستید که دوست دارید بازی The Last of Us Part 2 را بر روی کنسول پلی‌اسیتشن ۵ با به‌روزرسانی مخصوص نسل نهمی تجربه کنید، می‌توانید زودتر از آنچه فکرش را می‌کردید شاهد این موضوع باشید.

دیروز، یکی از اعضای ResetEra در طی یک مصاحبه با یکی از اینسایدرهای استودیوی ناتی داگ به نام Navtra،  از او پرسید که آیا هواداران باید منتظر بمانند تا The Last of Us 2 را برای پلی‌استیشن ۵ ببیننند؟ این اینسایدر پاسخ داد:

من می‌دانم که یک به‌روزرسانی در دست تولید است، اما مطمئن نیستم که این اتفاق دقیقا چه زمانی روی خواهد داد. اگر به‌روزرسانی ارائه نشود مایه‌ی تعجب من است!

آنچه این نظر را از Navtra جالب می‌کند این است که او قبل از انتشار رسمی اطلاعات، اخبار درستی را منتشر کرده است. او همچنین اخبار مربوط به رویدادهای شرکت سونی که در آن تصاویری از بازی‌های Horizon Forbidden West و Demon’s Souls بازسازی شده معرفی شد را به درستی پیش بینی کرده بود.

در نوامبر سال گذشته، ما یک لیست از فروشگاه‌های Best Buy را مشاهده کردیم که بازی The Last of Us Part 2 از پشتیبانی و به‌روز‌رسانی نسل نهمی برخوردار است که حتی پس از آن اشاره شد که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ در راه است. ممکن است این خبر اشتباه باشد، اما در هر صورت، ما مطمئناً در مورد صحت این اخبار نمی‌توانیم با اطمینان صحبت کنیم تا زمانی که ناتی‌داگ خبری را رسما اعلام کند.

بازی The Last of Us Part 2 به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

17
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید