Landing Zone دیگری به نقشه Europa بازی Destiny 2 اضافه خواهد شد

9 بهمن 1399 - 23:38

بعد از اعتراض طرفداران عنوان Destiny 2 از کم بودن Landing Zone ها در نقشه Europa، سرانجام بانجی (Bungie) متقاعد شده و اعلام کرد یک Landing Zone دیگر همزمان با انتشار فصل سیزدهم، به نقشه اضافه خواهد شد.

فصل دوازدهم عنوان Destiny 2 بالاخره در تاریخ ۹ فوریه به پایان راه خود خواهد رسید. استودیو بانجی این فصل را که The Season of Hunt نام داشت را همزمان با انتشار بسته الحاقی بزرگ بازی یعنی Beyond Light در نوامبر ۲۰۲۰ به بازی‌بازان معرفی نمود. در این بسته الحاقی بازی‌بازان بعد از بهبود زخم‌ های Traveler در Red War به Eruopa فرستاده می‌شوند، جایی که شخصیت Variks به نگهبانان در خصوص خطر Eramis، آنتاگونیست اصلی Beyond Light هشدار می‌دهد. با وجود رضایت طرفداران از داستان Beyond Light اما بخش زیادی از طرفداران نسبت به وجود تنها یک Landing zone در نقشه‌ای به وسعت Europa بسیار گله‌مند هستند، که ظاهرا این نارضایتی‌ها مثمر ثمر واقع شده و قرار است همزمان با انتشار فصل بعدی بازی، یک Landing Zone دیگر به Europa اضافه شود.

در نقشه Europa از همان ابتدا مناطق بسیاری از جمله Cadmus Ridge ،Asterion Abyss ،Eventide Ruins ،Beyond و Charon’s Crossing توسط بازی‌بازان قابل پیمایش می‌باشد اما از آنجایی که تنها یک Landing Zone آن‌ هم در Charon’s Crossing وجود دارد، بازی‌بازان برای پیمایش بین مناطق این نقشه باید مسافت زیادی را طی کنند.

حال به‌تازگی بانجی در توییتی در خصوص این مشکل اعلام کرد:

اگر این توییت هفت لایک بخورد، یک Landing Zone دیگر به Europa در فصل بعدی اضافه خواهیم کرد.

نارضایتی بازی‌بازان از کمبود Landing Zone باعث شد تعداد لایک‌های این توییت در مدت زمان کوتاهی به بیشتر از ۲۸،۰۰۰ نفر برسد. با این حساب باید انتظار اضافه شدن یک Landing Zone که به احتمال زیاد در منطقه Eventide Ruins واقع خواهد شد را با انتشار فصل بعدی بازی داشته باشیم.

عنوان Destiny 2 هم اکنون بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی و سرویس استدیا (Stadia) در دسترس قرار دارد.

 

meysambDk-_-Man
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید