شایعه: دنباله کراس اور Mario و Rabbids در دست ساخت قرار دارد

9 بهمن 1399 - 23:24

به تازگی تغییری در صفحه رسمی توییتر Rabbids رخ داده است که با توجه به آن می‌توان این برداشت را کرد که یک عنوان جدید از کراس اور (crossover) بازی‌های Mario و Rabbids در دست ساخت قرار دارد.

ساخت کراس اور از عنوان محبوب نینتندو یعنی Mario و خرگوش‌های بامزه Rabbids جزو اتفاقات غیرمنتظره‌ای بود که هیچ‌کس انتظار آن را نداشت، اما با این‌حال این کراس اور تحت عنوان Mario + Rabbids Kingdom Battle در سال ۲۰۱۷ توسط یوبیسافت (Ubisoft) به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. این عنوان غیرمنتظره توانست با گیم‌پلی جذاب خود طرفداران بسیاری جمع کند، حال باتوجه به تغییراتی که در صفحه رسمی توییتر Rabbids رخ داده است به‌نظر می‌رسد دنباله‌ای از این عنوان در دست ساخت قرار دارد.

با تغییر Handle صفحه توییتر Rabbids از RabbidsOfficial به mariorabbids این فرضیه بوجود آمده است که یک عنوان جدید از کراس اور Mario و Rabbids در دست ساخت قرار دارد. اطلاعات بیشتری در این زمینه از سوی یوبیسافت منتشر نشده است اما با توجه به صحبت‌های گذشته یوبیسافت در رابطه با تمایل این شرکت به ساخت بازی‌های بیشتر برای کنسول نینتندو سوییچ و موفقیت Mario + Rabbids Kingdom Battle، ساخت یک دنباله از این کراس اور زیاد دور از ذهن نمی‌باشد.

 

P.morganmeysambaras
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید