بازیگر و صداپیشه‌ی بازی Resident Evil Village درگذشت

۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
بازی Resident Evil: Village

جانت مائوس (Jeanette Maus)، یکی از صداپیشه‌های اصلی بازی Resident Evil Village در سن ۳۹ سالگی به دلیل بیماری سرطان درگذشت.

این بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس و صداپیشه که وظیفه‌ی صداپیشگی چندین شخصیت از بازی Resident Evil Village را بر عهده داشت، روز گذشته پس از دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان درگذشت. لازم به ذکر است که مهم‌ترین نقش او در این بازی، صداپیشگی شخصیت جادوگر Resident Evil Village یعنی Lady Dimitrescu بوده و علاوه بر آن در صداپیشگی شخصیت‌های دیگری نیز ایفای نقش کرده است. همچنین، او که عمدتاً مشغول مربی‌گری در رشته‌ی بازیگری بود، عناوینی نظیر Charm City Kings و Your Sister’s Sister را در کارنامه‌ی حرفه‌ای خود می‌دید.

طبق گزارش‌های منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، مائوس علاوه بر بیماری سرطان، اخیراً با ابتلا به بیماری کوید ۱۹ به شرایط حادی از نظر سلامتی خود رسیده بود و از مدتی پیش در لس آنجلس تحت معالجه قرار داشت. همچنین، فرآیند شیمی درمانی نتوانست از پیشرفت تومورهای وی جلوگیری کرده و ابتلا به بیماری کرونا نیز به این شرایط وخامت بخشید و در نهایت نیز وی فوت کرد. لازم به ذکر است که شرکت کپکام نیز در اعلامیه‌ای رسمی، از مرگ جانت مائوس که او را بازیگر با استعداد توانمند خطاب می‌کرد ابراز تاسف کرد و این واقعه را به خانواده‌اش تسلیت گفت.

ما در بخش تحقیق و توسعه‌ی شرکت کپکام از شنیدن خبر جانت مائوس، بازیگر با استعدادی که در ایفای نقش چندین شخصیت بازی Resident Evil Village ما را یاری کرده بود بسیار ناراحت هستیم. قلب ما به همراه خانواده‌اش هم‌اکنون برای او می‌تپد.

همچنین، او با استودیوهای متعددی در زمینه‌ی بازیگری نیز همکاری داشته و مرگ او باعث شده تا در ساعات اخیر شاهد پیام‌های تسلیت فراوانی از سوی دوستان و همکاران وی در شبکه‌های اجتماعی باشیم.

22
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید