بازی Returnal با تاخیر مواجه شد

9 بهمن 1399 - 18:41

بازی Returnal، انحصاری مورد انتظار پلی‌استیشن، با یک تاخیر کوتاه مدت مواجه شد. تیم سازنده سعی می‌کند بهترین تجربه‌ی ممکن را برای مخاطبین به ارمغان بیاورد.

با توجه به توییت جدید منتشر شده از سوی صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن، بازی Returnal که قرار بود در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ (۱۹ مارس ۲۰۲۱) منتشر شود، حالا برای ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است. در توییتر رسمی پلی‌استیشن جزئیات به این شکل شرح داده شد:

به‌روزرسانی: بازی Returnal در تاریخ ۳۰ آوریل عرضه خواهد شد. بخش سرگرمی‌های سونی (SIE) و هاوسمارک (Housemarque) تصمیم گرفتند که برای پولیش بیشتر و همچنین رسیدن به سطح انتظارات طرفداران هوسمارک، وقت بیشتری را صرف اصلاحات کنند.

شما را در ماه آوریل خواهیم دید.

عنوان Returnal در ژانر روگ‌لایک (Rogue-Like) قرار می‌گیرد و بازی‌بازان در آن به صورت متعدد خواهند مرد. خوشبختانه به لطف درایو SSD کنسول پلی‌استیشن ۵، شاهد بارگذاری‌های سریع هستیم و ریتم بازی حفظ خواهد شد. عنوان Returnal در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. در صورتی که تریلر این عنوان را مشاهده نکرده‌اید می‌توانید آن را از اینجا ببینید.

-amirhosein-Y.RGoryGhostPlayStation Studios PS5meysambH.SONYPLAYSTATION ON TOP@alistar
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید