تاریخ احتمالی انتشار بازی Dying Light 2 فاش شد

۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
Dying Light 2

به تازگی در یک خرده‌فروشی استرالیایی تاریخ انتشار بازی Dying Light 2 فاش شده است. طبق این اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی مذکور در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۰ (۲۸ می ۲۰۲۱) عرضه می‌شود.

استودیوی تک‌لند (Techland) همچنان بر روی توسعه‌ی بازی مورد انتظار Dying Light 2 کار می‌کند، اما تا به حال تاریخ انتشار این اثر را اعلام نکرده است. این بازی با تاخیرهای متعددی مواجه شده است و انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک، تاریخ عرضه‌ی آن مشخص شود.

چند ماه پیش گزارش‌هایی مبنی بر روند نابسامان توسعه‌ی عنوان Dying Light 2 منتشر شد و اخیراً با ترک مدیر فنی و سرپرست نویسندگان بازی از تک‌لند، این صحبت‌ها بار دیگر مطرح گردید. با این حال، استودیوی تک‌لند گزارش‌های مربوط به روند نه‌چندان خوب توسعه‌ی بازی را تکذیب کرد.

با این حال، اخیراً در یک خرده‌فروشی استرالیایی به نام EB Games تاریخ انتشار بازی Dying Light 2 به چشم می‌خورد. طبق این لیست، احتمالاً این اثر در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. استودیوی تک‌لند تاکنون واکنشی را در خصوص این تاریخ ارائه شده نشان نداده است.

تصویر Dying Light 2 در خرده‌فروشی استرالیایی و اشاره به تاریخ انتشار بازی

باید به خاطر داشته باشید که تاریخ انتشار این لیست‌ها معمولاً اشتباه از آب درمی‌آیند، زیرا خرده‌فروشی‌ها در بیشتر بازی‌های بدون تاریخ انتشار، از تاریخ جایگزین استفاده می‌کنند. استودیوی تک‌لند اعلام کرده است که در سال جاری میلادی، اطلاعات جدیدی از بازی Dying Light 2 را منتشر خواهد کرد. اگر تاریخ انتشار فاش شده درست باشد، احتمالاً در آینده‌ای نزدیک شاهد اخبار تازه‌ای از این عنوان اکشن زامبی‌محور خواهیم بود. این بازی برای عرضه بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

18
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید