نسخه‌ی بعدی Tomb Raider ترکیبی از عناوین قدیمی این مجموعه و سه‌گانه‌ی اخیر است

9 بهمن 1399 - 14:55

طبق اطلاعات منتشر شده، یک بازی جدید از فرنچایز Tomb Raider زیر نظر استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) در دست توسعه قرار دارد. با این حال، به نظر می‌رسد زمان زیادی تا معرفی رسمی این بازی باقی مانده است.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیوی کریستال داینامیکس با انتشار ویدئویی اعلام کردند که به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی فرنچایز Tomb Raider، برنامه‌ها و محتوای ویژه‌ای را در نظر دارند. در این ویدئو، آقای ویل کرسلیک (Will Kerslake)، کارگردان سری Tomb Raider اعلام کرد که یک بازی جدید از این مجموعه در دست ساخت قرار دارد و به گفته‌ی وی، تیم توسعه‌دهنده قصد دارد آن را براساس ترکیبی از نسخه‌های قدیمی این سری و سه‌گانه‌ی ریبوت شده‌ی اخیر بسازد.

وی در این باره گفت:

ما پیش‌بینی می‌کنیم که نسخه‌ی بعدی Tomb Raider پس از اتفاقات ریبوت سه‌گانه‌ی اخیر رخ دهد و داستان‌هایی را تعریف می‌کند که براساس ترکیب عناوین استودیوی کور دیزاین (Core Design) و کریستال‌ داینامیکس باشد. ما به دنبال یکسان‌سازی و ترکیب این عناوین در نسخه‌ی جدید هستیم. این امر با وجود تاریخچه‌ی غنی Tomb Raider کار ساده‌ای نیست و ما برای طی کردن این مراحل نیاز به صبر و شکیبایی داریم.

بازی‌های اولیه‌ی سری Tomb Raider بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۸ برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن منتشر شدند. همچنین سه‌گانه‌ی ریبوت شده‌ی اخیر این مجموعه که شامل بازی‌های Rise of the Tomb Raider، Tomb Raider و Shadow of the Tomb Raider هستند، در بین سال‌های ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه شدند.

Y.RAn anonymousAmirtheGRBمحسن رضوی فرPlayStation Studios PS5fbjgmeysambDk-_-Man@alistarT800Erfan nakhaeeNinja Theory
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید