تریلری از شخصیت Benimaru Nikaido در بازی The King of Fighters XV منتشر شد

9 بهمن 1399 - 11:38

استودیوی اس‌ان‌کی (SNK) این روزها مشغول انتشار اطلاعات زیادی در مورد بازی The King of Fighters XV است. امروز هم ویدئویی از یکی از شخصیت‌های این اثر در دسترس قرار گرفته است که برای طرفداران جالب توجه خواهد بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری The King of Fighters در دسترس قرار گرفته که هر یک سهم فراوانی در سرگرم کردن بازی‌بازان داشته است. تازه‌ترین نسخه‌ی این سری The King of Fighters XV نام دارد که به تازگی از سوی شرکت اس‌ان‌کی معرفی شده است و طرفداران زیادی هم به آن امیدوار هستند. این استودیو تلاش دارد تا با انتشار اخبار و جزئیات از گیم‌پلی و کاراکترهای این نسخه، بازی‌بازان را بیش از پیش برای تجربه‌ی آن مشتاق کند. چندی پیش هم ویدئویی از شخصیت Meitenkun عرضه شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

امروز هم تریلری از یکی دیگر از کاراکترهای بازی The King of Fighters XV به نام Benimaru Nikaido منتشر شده است که ظاهر و مهارت‌های وی را به خوبی نشان می‌دهد. صداگذاری این شخصیت به عهده‌ی Atsushi Maezuka بوده که از صداگذارن مطرح ژاپنی به شمار می‌رود. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دانلود این ویدئو اقدام نمایید.

هنوز اطلاعات زیادی در خصوص بازی The King of Fighters XV مانند پلتفرم‌های مقصد و تاریخ دقیق انتشار مشخص نیست، اما گفته می‌شود که این اتفاق تا هفته‌ی آینده رخ خواهد داد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

meysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید