ماد جدیدی برای بازی Hitman 3 منتشر شد

9 بهمن 1399 - 10:51

امروز ماد جدیدی از بازی Hitman 3 به دست بازی‌بازان رسید که حالت اول شخص را به آن اضافه می‌کند. حال باید منتظر بود و دید که واکنش هواداران در مورد این ماد چه خواهد بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، Hitman 3 یکی از موردانتظارترین عناوین برای بسیاری از بازی‌بازان بود که سرانجام چند روز قبل بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم استقبال خوبی از آن به عمل آمده است. دیروز هم گفته شد که هزینه‌ی تولید اینم اثر به سرعت جبران شده است که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. Hitman 3 از ماموریت‌های مختلفی تشکیل شده است و قادر هستید تا آن‌ها را به شیوه‌های مختلف به اتمام برسانید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار اکشن هستید، این نسخه را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

این روزها بازار ساخت ماد برای بازی Hitman 3 حسابی داغ بوده و تا این لحظه هم چند ماد متنوع به دست هواداران رسیده است. از این پس دارندگان رایانه‌های شخصی با اعمال یک ماد تازه می‌توانند کنترل شخصیت اصلیی را به صورت اول شخص به دست بگیرند. این حالت در تمام بخش‌های بازی اعمال شده است و تنها کافیست که برای دریافت این ماد به وب‌سایت‌هایی در این زمینه مراجعه نمایید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Hitman 3، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم مهدی ملکی را از این صفحه مطالعه کنید.

-amirhosein-meysamb
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید