مشخصات سیستم مورد نیاز Yakuza Remastered Collection اعلام شد

9 بهمن 1399 - 09:59

عنوان Yakuza Remastered Collection نخستین بار در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی توسط شرکت سگا (SEGA) به هواداران این مجموعه‌ی اکشن و نقش‌آفرینی معرفی شد و مشخص گردید که قرار است در تاریخ ۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) عرضه شود.

حال با توجه به فرا رسیدن تاریخ عرضه، شرکت سگا از مشخصات سیستم مورد نیاز و پیشنهادی بازی Yakuza Remastered Collection رونمایی کرد و آن را در صفحه‌ی فروشگاه مایکروسافت مربوط به این عنوان، به اشتراک گذاشت.

طبق مشخصات سیستم‌های منتشر شده، کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی برای تجربه‌ی بازی Yakuza Remastered Collection باید حداقل به پردازنده‌ی مرکزی Intel Core i3-2100 یا AMD FX-4350 به همراه ۴ گیگابایت رم و پردازنده‌ی گرافیکی Nvidia GeForce GTS 450 یا AMD Radeon HD 5770 دسترسی داشته باشند. البته شرکت سگا استفاده از پردازنده‌های گرافیکی Nvidia GeForce GTX 570 یا AMD Radeon HD 6950 را توصیه می‌کند که این امر نشان می‌دهد بازی Yakuza Remastered Collection بر روی طیف وسیعی از رایانه‌های شخصی به صورت روان و با کیفیت اجرا خواهد شد.

مجموعه‌ی Yakuza Remastered Collection شامل سه عنوان بازسازی شده‌ی Yakuza 3 Remastered ،Yakuza 4 Remastered و Yakuza 5 Remastered خواهد بود و از امروز بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. این عنوان پیش از این در اختیار کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن قرار گرفته بود. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Yakuza Remastered Collection را در سایت گیمفا مشاهده نمایید. در پایان توجه شما را نیز به مشخصات سیستم مورد نیاز این مجموعه‌ی خاطره‌انگیز جلب می‌نماییم:

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: Windows 7

پردازنده‌ی مرکزی: Intel Core i3-2100 یا AMD FX-4350

حافظه رم: ۴ گیگابایت

پردازنده‌ی گرافیکی: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB یا AMD Radeon HD 5770, 1 GB

مشخصات سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: Windows 10

پردازنده‌ی مرکزی: Intel Core i7-3770 یا AMD FX-8350

حافظه رم: ۴ گیگابایت

پردازنده‌ی گرافیکی: Nvidia GeForce GTX 570, 1 GB یا AMD Radeon HD 6950, 2 GB

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید