اطلاعات جدیدی از بازی Destruction AllStars منتشر شد

9 بهمن 1399 - 00:52

در کنار جزئیات گیم‌پلی، استودیوی لوسید گیمز (Lucid Games)، نگاهی به درآمدزایی Destruction AllStars چالش‌های بازی داشته است.

بازی دارای دو نوع ارز برای خریدهای درون برنامه‌ای است که سکه‌های AllStar و امتیازات Destruction  نام دارد. در حالی که امتیازات Destruction با پول واقعی از فروشگاه پلی‌استیشن خریداری می‌شود، بازی‌بازان با بازی آنلاین و کسب XP، سکه را کسب می‌کنند. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد کسب امیازات Destruction در بازی تا اواخر امسال به چالش‌های روزانه و هفتگی وارد شود. اگرچه بسیاری از لوازم تزئینی به‌نمایش درآمده را می‌توان با سکه‌های AllStar خریداری کرد، اما برخی از آن‌ها به امتیازات Destruction نیاز دارند. بالاترین سطح کیفیت بازی و وسایل فقط با امتیازات Destruction قابل باز شدن است.

سری چالش‌های تک نفره نیز جزئیات جدیدی دریافت می‌کنند. این‌ها اساساً مجموعه‌ای از چالش‌ها برای هر شخصیت است که در مسابقه با یک رقیب به اوج خود می‌رسد. هر سری چالش‌ها با امتیازات Destruction استفاده می‌شود. بازی Destruction AllStars قرار است در تاریخ ۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۲۱ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر گردد و هنگام راه‌اندازی بر روی سرویس پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید تریلر جدیدی که برای این بازی منتشر شده است را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

SAMAN Ghost of SpartaBigMAhdiA²S²pideyprsmeysamb

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید