کنسول نینتندو سوییچ عنوان Monster Hunter Rise معرفی شد

8 بهمن 1399 - 22:35

به تازگی نینتندوی ژاپن از نسخه نینتندو سوییچ عنوان مورد انتظار استودیوی کپکام (Capcom) یعنی Monster Hunter Rise به همراه کنترلر Pro بازی رونمایی کرد.

با نزدیک شدن به زمان انتشار عنوان Monster Hunter Rise، اطلاعات بیشتری از این عنوان توسط توسعه دهندگان بازی منتشر می‌شود. به‌ تازگی نیز نینتندوی ژاپن اعلام کرد طرفداران می‌توانند هم اکنون نسخه ویژه کنسول نینتندو سوییچ بازی Monster Hunter Rise را به همراه کنترلر Pro پیش خرید کنند.

با انتشار عنوان Monster Hunter World در سال ۲۰۱۸ و بسته گسترش دهنده Ice Borne در سال ۲۰۱۹، طرفداران این سری در بازار غرب رشد چشم گیری پیدا کردند. افزایش محبوبیت سری باعث شد هالیوود تصمیم به ساخت لایو اکشنی از این سری بگیرد که با توجه اخبار منتشر شده از این لایو اکشن، به نظر می‌رسد طرفداران سری به موفقیت این اقتباس امیدی ندارند. از آنجایی که خواستگاه این عنوان ژاپن است، کپکام و نینتندو امتیازات ویژه‌ای برای طرفداران ژاپنی این سری در نظر گرفته است.

طبق اعلام سایت نینتندوی ژاپن، نسخه ویژه کنسول نینتندو سوییچ بازی Monster Hunter Rise هم اکنون قابل پیش خرید است و در زمان انتشار بازی، عرضه خواهد شد. قیمت این کنسول همراه با نسخه digital deluxe بازی ۳۸۴۰۰ ین معادل ۳۷۰ دلار خواهد بود، همچنین کنترلر Pro این کنسول نیز با قیمت ۷۴۸۰ ین معادل ۷۳ دلار در دسترس بازار ژاپن خواهد بود.

بازی Monster Hunter Rise، در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

Y.Rmeysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید