شایعه: Death Stranding محتوای جدید داستانی دریافت می‌کند

۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

طبق شایعه‌ی جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) به دنباله‌ی عرضه‌ی یک نسخه‌ی گسترش یافته از بازی Death Stranding است. ظاهراً این نسخه شامل محتوای جدید داستانی خواهد بود.

بازی Death Stranding ابتدا در نوامبر ۲۰۱۹ میلادی بر روی پلی‌استیشن ۴ و در جولای ۲۰۲۰ بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد. براساس آخرین گزارش‌های منتشر شده، این بازی توانسته است فروش خوبی را بر روی این دو پلتفرم داشته باشد. به تازگی یک شایعه‌ی جدید منتشر شده است که به احتمال عرضه‌ی یک محتوای داستانی جدید برای این بازی اشاره دارد.

آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان عنوان Death Stranding، تاکنون در خصوص احتمال عرضه‌ی یک بسته‌ی الحاقی یا محتوای داستانی برای این بازی صحبت نکرده است؛ اما ممکن است این امر در نهایت رخ دهد. طبق آخرین شایعاتی که در انجمن ResetEra ارائه شده است، ظاهراً کوجیما پروداکشنز در ماه‌های آینده قرار است یک نسخه‌ی گسترش یافته (Extended Version) از بازی Death Stranding را به همراه محتوای جدید داستانی منتشر کند.

به گفته‌ی کاربر navtra، بازی‌بازانی که هنوز Death Stranding را خریداری نکرده‌اند، می‌توانند قبل از خرید این بازی کمی بیشتر صبر کنند. به گفته‌ی وی، یک نسخه‌ی بهبود یافته از این بازی در راه است که احتمالاً برای پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر می‌شود. این کاربر در ادامه توضیح داد که این نسخه‌ از بازی احتمالاً پولی خواهد بود، زیرا دارای محتوای جدید داستانی است.

این اطلاعات منتشر شده هنوز به صورت رسمی توسط کوجیما پروداکشنز تایید نشده است، بنابراین آن را به عنوان شایعه قلمداد می‌کنیم. بازی Death Stranding در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. طبق آخرین گزارش منتشر شده، این بازی یکی از پرفروش‌ترین عناوین شرکت سونی بوده است.

11
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید