تریلری از به‌روزرسانی جدید بازی Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

8 بهمن 1399 - 10:28

شرکت نینتندو امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که به‌روزرسانی جدید بازی Animal Crossing: New Horizons قرار است تا چند وقت دیگر به دست هواداران برسد. در همین راستا، امروز تریلری از این به‌روزرسانی منتشر شده است که اطلاعات خوبی از آن را به تصویر می‌کشد.

عناوین شبیه‌سازی همواره نزد بازی‌بازان از محبوبیت فراوانی برخوردار بوده است. همان‌طور که اطلاع دارید، این ژانر از چند بخش مختلف تشکیل شده است و شبیه‌سازی زندگی را باید یکی از آن‌ها به حساب آورد. تا به حال آثار مختلفی از این دسته منتشر شده که اتفاقا استقبال خوب بازی‌بازان را به دنبال داشته است. یکی از این بازی‌ها را باید Animal Crossing: New Horizons دانست که اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و به فروش بسایر خوبی هم دست پیدا کرد. گفتنی است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

شما در بازی Animal Crossing: New Horizons باید کنترل کاراکتر دلخواه خود را به عهده گرفته و به انجام امور متنوعی بپردازید. بخش‌ها و چالش‌های گوناگونی در این نسخه وجود دارند تا بازی‌بازان را مدت‌ها سرگرم کند. تقریبا می‌توان گفت که هیچ بازی‌بازی از تجربه‌ی این عنوان پشیمان نشده است. پشتیبانی نینتندو نیز از این عنوان ادامه دارد و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌های مفیدی برای آن عرضه‌ می‌شود که رضایت هواداران را بیش از پیش جلب می‌کند. چندی پیش آماری از فروش این نسخه در کشور آلمان منتشر شد که برای مشاهده‌ی خبر مربوط به آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

حال جدیدترین به‌روزرسانی بازی Animal Crossing: New Horizons قرار است در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ (۱۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار گیرد که از محتویات آن می‌توان به جشن‌ها و رویدادهای بیشتری اشاره داشت. بازی‌بازان به زودی قادر هستند تا لحظات جذاب‌تری را در این اثر تجربه کرده و لذت ببرند. به همین مناسبت، امروز ویدئویی از این به‌روزرسانی به دست افراد رسیده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دانلود آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

meysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید