تریلری از فصل اول بازی Sea of Thieves منتشر شد

7 بهمن 1399 - 23:18

چند هفته پیش بود که شرکت ریر (Rare) در خبری به هواداران اعلام کرد که روند عرضه‌ی به‌روزرسان‌های ماهانه را برای بازی Sea of Thieves متوقف خواهد کرد و در عوض فصل‌هایی به مدت سه ماه و با محتوا و مضمون منحصر به فرد را برای بازی‌بازان این عنوان ماجراجویی دزدان دریایی در نظر خواهد گرفت.

حال به تازگی استودیوی ریر تریلری از محتویات فصل اول بازی Sea of Thieves را منتشر کرده است تا علاقه‌مندان بهتر با محتویات آن آشنا شوند. این فصل قرار است به زودی و در تاریخ ۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. در این فصل یک آهنگ پس زمینه‌ی رایگان، ماموریت‌ها و چالش‌های منحصر به فرد برای کسب ارز درون بازی، موارد تزئینی و لباس‌های ویژه به همراه Plunder Pass که قابل خرید با پول واقعی است، منتشر می‌شود. باید در نظر داشت جز Plunder Pass، سایر محتویات برای تمامی بازی‌بازان Sea of Thieves رایگان خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده، فصل اول بازی Sea of Thieves به مدت سه ماه طول خواهد کشید. مکانیسم‌های جدید گیم‌پلی و رویدادهای زنده و جذاب به صورت به‌روزرسان به محتویات این فصل افزوده خواهند شد. لازم به ذکر است هزینه‌ی خرید Premium Plunder Pass به میزان ۹۹۹ سکه‌ی باستانی خواهد بود که البته می‌توانید آن‌ها را با پول واقعی به میزان ۴۰ دلار خریداری نمایید. همچنین طی کردن ماموریت‌های Ancient Skeletons نیز می‌تواند ارز کافی برای خرید Premium Plunder Pass را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. شرکت ریر برای فصل نخست بازی Sea of Thieves بیش از ۱۰۰ سطح را در نظر گرفته است تا بازی‌بازان همزمان با پیشرفت خود، جوایز ارزنده‌ای را دریافت نمایند.

شایان ذکر است که تمامی محتویات فصل نخست بازی Sea of Thieves برای بازی‌بازانی که قصد خرید محتویات به صورت جداگانه را ندارند، در بسته‌ی Pirate Emporium به صورت یکجا قابل خرید خواهند بود. عنوان چند نفره و آنلاین Sea of Thieves هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید تریلر اولین فصل این بازی را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

meysambWarden Eternal

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید