ایکس باکس سری ایکس و اس عناوین بهینه سازی شده بیشتری دریافت خواهند کرد

7 بهمن 1399 - 21:06

به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد عناوین بیشتری از نسل پیش را برای کنسول نسل نهمی خود، بهینه سازی نماید.

بازسازی و بهبود عناوین نسل گذشته برای کنسول‌های جدید، برنامه همیشگی مایکروسافت برای کنسول ایکس‌باکس بوده است. این بدان معناست که کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس بجز پشتیبانی از عناوین ایکس‌باکس، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان؛ در بعضی از بازی‌های بخصوص، بازسازی و بهبود گرافیکی برای کنسول‌‌های نسل نهمی دریافت خواهند کرد که در نتیجه این اتفاق بازی‌های نسل پیش با فریم ریت و رزولوشن بیشتر بر روی این کنسول‌‌ها اجرا خواهند شد.

در چند ماهی که از عرضه این کنسول گذشته است، برخی عناوین در زمان عرضه کنسول به‌روزرسانی نسل جدید برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس دریافت نموده‌اند، اما آیا امسال نیز این به‌روزرسانی‌های عناوین نسل قبل برای کنسول‌های نسل نهم منتشر خواهد شد یا خیر؟

اقای جیسون رونالد (Jason Ronal) مدیر ارشد برنامه‌ریزی تیم ایکس‌باکس در پاسخ به این سوال که یکی از طرفداران در توییتر از ایشان پرسیده بودند گفتند:

بله

با توجه به پشتیبانی‌ خوبی که مایکروسافت تاکنون توانسته در عرضه به‌روزرسانی‌های گرافیکی عناوین نسل قبل انجام بدهد، می‌توان انتظار وقوع اتفاقات خوبی در خصوص این موضوع داشته باشیم.

xbox and haloAli Hassan nejadGoryGhostPlayStation Studios PS5meysambMohammadreza7@alistara low spec gamervasX.gamerEternal Man
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید