توسعه دهندگان Halo Infinite اطلاعات جدیدی از بازی منتشر خواهند کرد

۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۶
نگرانی طرفداران بازی Halo Infinite

بعد از سکوت توسعه دهندگان Halo Infinite، حال به نظر می‌رسد قرار است اخبار جدید این عنوان از جانب سازندگان به صورت ماهانه منتشر شود.

عنوان Halo Infinite در ابتدا قرار بود همزمان با عرضه کنسول ایکس‌باکس سری ایکس راهی بازار شود اما بعد از نارضایتی هواداران از گیم‌پلی بازی، عرضه این عنوان به تاریخ نامعلومی در پاییز سال جاری موکول شد. بعد از اعلام خبر تاخیر در عرضه بازی، توسعه‌ دهندگان مدت نسبتا زیادی را در سکوت ماندند و خبر جدیدی از جانب آن‌ها منتشر نشد، حال به‌ نظر می‌رسد این سکوت قرار است شکسته شود و اطلاعات جدیدی از طرف توسعه دهندگان بازی به صورت مستقیم منتشر شود.

به تازگی مدیر بخش انجمن بازی آقای Brian Jarrard بعد از ابراز شدن نارضایتی هواداران از اطلاعات کمی که از بازی منتشر شده است، اعلام کردند که قرار است هر ماه اخبار جدیدی در قالب برنامه Inside Infinite منتشر شود.

ما قرار است از این هفته به صورت ماهانه اطلاعات جدیدی از بازی را در Inside Infinite منتشر کنیم! در این قسمت این ماه قرار است با اعضای تیم Sandbox مصاحبه‌ای در خصوص دید کلی که راجع به Halo Infinite و کاری که در حال انجامش می‌باشند، انجام بدهیم. فقط این نکته را بگویم که انتظار اعلام اخبار بزرگی مانند تاریخ عرضه بازی را از این برنامه نداشته باشید. هدف ما در این برنامه این است که طرفداران را با تیم سازنده بازی و همچنین خود بازی بیشتر آشنا کنیم.

بازی Halo Infinite در تاریخ نامعلومی از پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.

22
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید