تریلری از نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی King Arthur: Knight’s Tale منتشر شد

۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی King Arthur: Knight’s Tale چند روز قبل به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شد و هم‌اکنون عده‌ی زیادی از بازی‌بازان مشغول تجربه‌ی آن هستند. حال امروز ویدئویی طولانی از گیم‌پلی این نسخه منتشر شده است که برای بسیاری از افراد جالب توجه خواهد بود.

King Arthur: Knight’s Tale از سری عناوین نقش‌آفرینی نوبتی است که در آن قادر هستید تا از میان قهرمانان مختلف به انتخاب یکی پرداخته و از مبارزات درون آن لذت ببرید. هر یک از شخصیت‌ها از ظاهر و توانایی‌های خاص خودشان برخوردار هستند و به همین دلیل، برگزیدن هر یک کاملا به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی دارد. چندی پیش اطلاعاتی از نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این اثر منتشر شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. قابل ذکر است که شرکت نئوکور گیمز (Neocore Games) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است.

نسخه‌ی اصلی بازی King Arthur: Knight’s Tale قرار است در آینده‌ای نزدیک بر روی کنسول‌های نسل نهمی یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس نیز در دسترس قرار گیرد. حال امروز تریلری از گیم‌پلی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این عنوان عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید