ویدیوی ۱۸ دقیقه‌ی ابتدایی نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس The Medium منتشر شد

۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

تنها دو روز دیگر به انتشار بازی مورد انتظار The Medium باقی مانده و وب‌سایت IGN به تازگی ویدیوی ۱۸ دقیقه‌ی ابتدایی این عنوان را به اشتراک گذاشته است.

بازی The Medium اثری در سبک ترس روان‌شناختی است که استودیوی لهستانی بلوبر تیم (Bloober Team) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد. این بازی از یک ویژگی جالب به نام واقعیت دوگانه (Dual Reality) برخوردار است که در آن می‌توانید به طور همزمان در دو جهان متفاوت حضور داشته باشید. The Medium داستانی زنی به نام ماریان (Marianne) را روایت می‌کند که از مشکلات روانی رنج می‌برد. وی با رفتن به یک هتل تفریحی متروکه، گرفتار فاجعه‌ای می‌شود که در آن مکان رخ داده  است و باید راهی برای زنده ماندن پیدا کند. ماریان از توانایی‌های ویژه‌ای شامل قلمروی روح و همچنین از قابلیت کاوش در ذهن انسان به طور همزمان برخوردار است.

در ادامه‌ می‌توانید ویدیوی ۱۸ دقیقه‌ی ابتدایی بازی The Medium را که بر روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس اجرا شده است، مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Medium در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. پیشنهاد می‌کنیم پیش‌نمایش این بازی را از طریق لینک درج شده مطالعه بفرمایید.

20
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید