عناوین آینده‌ی WB Games تمرکز ویژه‌ای بر روی لایو سرویس خواهند داشت

۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

بخش گیمینگ شرکت برادران وارنر (WB Games) به جز عنوان Mortal Kombat 11، در طول سه سال اخیر بازی بزرگ و مهم دیگری را منتشر نکرده است. این شرکت در عناوین اخیر خود به شدت بر روی عناصر لایو سرویس تمرکز داشته است. حال به نظر می‌رسد این رویه در بازی‌های آینده‌ی شرکت مذکور نیز ادامه خواهد داشت.

به تازگی یک فهرست شغلی جدید در بخش تولید بازی های مجازی در وب‌سایت رسمی WB Games منتشر شده است. در این فهرست شغلی بیان شده است که شرکت مذکور در حال حاضر بر روی پروژه‌های مختلفی از جمله عناوین Casual تا بازی‌های مشهور شناخته شده بر روی همه‌ی پلتفرم‌ها کار می‌کند که این عناوین به شدت بر روی المان‌های لایو سرویس تمرکز دارند.

شرکت WB Games ناشر بازی Back 4 Blood محسوب می‌شود که در ژوئن ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. به احتمال زیاد این عنوان تیراندازی اول شخص چندنفره بر روی المان‌های لایو سرویس تمرکز دارد. از طرف دیگر، بازی Gotham Knights نیز قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود که بر روی بخش Co-Op تمرکز ویژه‌ای خواهد داشت. البته توسعه‌دهندگان پیش‌تر اشاره کرده بودند که این بازی به عنوان یک اثر لایو سرویس ساخته نمی‌شود. علاوه بر این بازی‌ها، عناوین Suicide Squad: Kill the Justice League و Hogwarts Legacy قرار است در سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر شوند و ممکن است المان‌های لایو سرویس نیز در آن‌ها وجود داشته باشد.

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید