گیفت کارت
گیفت کارت

بازی The Last of Us Part 2 به پرافتخارترین بازی تاریخ تبدیل شد

۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
بازی The Last of Us Part 2

لحظاتی پیش تعداد جوایز بازی The Last of Us Part 2 به ۲۶۱ عدد رسید و رسماََ به پرافتخارترین عنوان صنعت بازی‌های ویدیویی بدل گشت.

قبل از بازی The Last of Us Part 2، عنوان The Witcher 3: Wild Hunt با ۲۶۰ جایزه، رکورد پرافتخارترین اثر صنعت بازی‌هایی ویدیویی را در دست داشت، اما حالا این لقب از آن The Last of Us Part 2 است.

بازی The Last of Us Part 2 سال گذشته‌ی میلادی در دسترس کاربران و هواداران قرار گرفت. این عنوان از زمان عرضه با استقبال بسیار خوب هواداران روبه‌رو شد و توانست در کنار دریافت نمراتی بسیار خوب از منتقدین، جوایز بسیاری را نیز به خود اختصاص دهد، اگرچه در این میان حواشی زیادی نیز شکل گرفت و برخی مخاطبین از روایت اثر راضی نبودند. با این وجود، بازی The Last of Us Part 2 به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۲۰ در مراسم The Game Awards نیز انتخاب شد.

برخی از هواداران و بازی‌بازان باور دارند که این اثر شایستگی جوایز کسب شده را ندارد، اما نظر کاربران وب‌سایت متاکریتیک چیز دیگری است. بیش از ۲۰ هزار کاربر در نظرسنجی انجام شده در این وب‌سایت شرکت کرده‌اند که در نهایت The Last of Us Part 2 به عنوان برترین بازی سال انتخاب شد. در نظرسنجی بهترین بازی سال ۲۰۲۰، بازی The Last of Us Part 2 با اختلاف در جایگاه نخست قرار گرفته است.

69
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید