اطلاعاتی از به‌روزرسانی ۳٫۵ بازی Fall Guys منتشر شد

7 بهمن 1399 - 10:26

استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) تا چند روز دیگر به‌روزرسانی ۳٫۵ بازی Fall Guys را در اختیار هواداران قرار می‌دهد. حال امروز جزئیاتی از این به‌روزرسانی منتشر شده است که برای بسیاری از افراد جالب توجه خواهد بود.

همان‌طور که اطلاع دارید، Fall Guys از سری عناوین بتل رویال است که بازی‌بازان را در دنیایی رنگارنگ و بسیار جذاب قرار می‌دهد. حالت‌های متنوعی در منوی این بازی به چشم می‌خورد و هواداران برای کسب پیروزی باید ماموریت‌های متنوعی را انجام دهند تا سرانجام پاداش‌های لازم را دریافت نمایند. این بازی اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و به سرعت هم با استقبال خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شد. پس در صورتی که شما نیز از دوستداران این عناوین هستید، Fall Guys را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید. قابل ذکر است که دو شرکت مدیاتونیک و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند. چندی پیش دوباره شایعات مربوط به انتشار این اثر بر روی ایکس‌باکس گیم‌پس رد شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

به گفته‌ی تیم سازنده، تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Fall Guys قرار است تا چند روز دیگر در دسترس قرار گیرد که از محتویات آن باید به یک بخش، بیش از ۴۰ ماموریت و لباس‌های مربوط به کاراکترهای Godzilla، Sonic و Goose Game اشاره داشت. البته این لباس‌ها به همین جا ختم نمی‌شود و بازی‌بازان قادر به استفاده از محتویات دیگری در این زمینه نیز خواهند بود. حال باید منتظر بود و دید که این به‌روزرسانی با چه استقبالی از سوی هواداران مواجه خواهد شد.

بازی Fall Guys هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

meysamb
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید