اطلاعات جدیدی از Dragon Age 4 منتشر شد

6 بهمن 1399 - 23:37

به لطف انتشار کتاب BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development، اخیراً اطلاعات جدیدی از بازی نقش‌آفرینی مورد انتظار Dragon Age 4 منتشر شده است.

آقای تام فیلیپس (Tom Phillips)، سردبیر خبری وب‌سایت Eurogamer، به تازگی کتاب BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development را تهیه کرده و برخی از جزئیات آن را به اشتراک گذاشته است. این طور که به نظر می‌رسد، بخش زیادی از داستان نسخه‌ی جدید Dragon Age قرار است در منطقه‌ی Tevinter روایت شود؛ یکی از مکان‌های دنیای Thedas که بازی‌بازان تاکنون به آن سفر نکرده‌اند.

بالاخره کتاب بایوور را خریدم. آیا این اولین بار است که به «صورت رسمی» تایید شده است Dragon Age 4 در Tevinter جریان دارد؟ (می‌دانم که همه‌ی ما به نوعی این را حدس زده‌ بودیم)

اگرچه طرفداران Dragon Age به لطف پایان بسته‌ی Tresspasser بازی Dragon Age Inquisition حدس می‌زدند که ادامه‌ی داستان سری در Tevinter دنبال شود، اما حالا دیگر این موضوع تایید شده است. البته با توجه به تصاویر مفهومی این کتاب، به نظر می‌رسد که بازی‌بازان در Dragon Age 4 به مکان‌های جدیدی نیز سفر خواهند کرد.

کتاب منتشر شده توسط بایوور (BioWare) شامل تصاویر هنری شهری درخشان بوده که از اطراف توسط آب احاطه شده است. به احتمال بسیار زیاد، این تصاویر در حال نشان دادن پایتخت کشور Antiva یعنی Antiva City هستند؛ منطقه‌ای که در سمت شرق Tevinter قرار دارد. همچنین در این بخش شاهد اطلاعاتی از Antivan Crow نیز هستیم: یک قاتل «که به خاطر مهارت بالا در کشتن» شناخته می‌شود. این شخص یک ماسک خاص را به صورت زده و از یک شمشیر درخشان و تعدادی کلاغ به عنوان همراهان خود استفاده می‌کند.

علاوه بر این، تصویری از یک Mourn Watch نیز دیده می‌شود؛ کسی که «در برابر تهدیدات مرموز و سری از سرزمین Thedas محافظت کرده» و در Necropolis گردش می‌کند. اگرچه اطلاعات بیش‌تری از این مکان منتشر نشده است، اما Necropolis‌ها در Nevarra استفاده می‌شوند؛ جایی که مردم مرده‌های خود را مومیایی می‌کنند. Nevarra در مرز جنوبی Tevinter واقع شده است.

تصاویر دیگری به The Lords of Fortune می‌پردازند؛ یک گروه شکارچی‌های گنج که در Rivain و The Deep Roads – تونل‌های ساخته شده توسط Dwarf‌ها که سراسر Thedas را در بر می‌گیرند – تاسیس شده است و در مکان‌های مختلفی فعالیت دارد.

در طی سال‌های پس از عرضه‌ی Dragon Age Inquisition، روند توسعه‌ی بازی جدید Dragon Age حداقل یک بار ریبوت شده است و تعدادی از اعضای مهم تیم تولید نیز تغییر کرده‌اند. جالب است بدانید که در کتاب BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development از آقای مایک دارا (Mark Darrah) به عنوان تهیه کننده‌ی اجرایی پروژه یاد شده است. همان‌طور که اطلاع دارید، آقای دارا و کیسی هادسون (Casey Hudson) در ماه دسامبر سال گذشته از بایوور جدا شدند.

پروژه‌ی ساخت Dragon Age جدید هم‌اکنون توسط تهیه کننده‌ی اجرایی جدید بازی یعنی کریستین دیلی، توسعه دهنده‌ی سابق بلیزارد (Blizzard)، رهبری می‌شود. این طور که به نظر می‌رسد، این عنوان قرار است تا دوباره بر روی ارائه یک تجربه‌ی بزرگ نقش‌آفرینی تک‌نفره به همراه شخصیت‌های محبوب و آشنای سری تمرکز کند. تاکنون تعدادی تصاویر هنری از بازی منتشر شده‌اند که با بازگشت شخصیت‌هایی مانند Dorian ،Isabella و Solas اشاره می‌کند.

اگرچه بایوور تاریخ انتشار Dragon Age 4 را مشخص نکرده است، اما ظاهراً الکترونیک آرتس (Electronic Arts) انتظار ندارد که بازی تا قبل از آوریل ۲۰۲۲ منتشر شود. شما می‌توانید جدیدترین تریلر بازی را از این نشانی تماشا کنید.

meysambfarshadx@alistarT800
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید