نسخه بازسازی شده Burnout 3 را در GTA V تجربه کنید

6 بهمن 1399 - 21:26

ماد سازی با نام مستعار LucasRPDJ با انتشار ویدیویی در یوتیوب از پروژه ساخت نسخه بازسازی شده عنوان Burnout 3 در محیط GTA V رونمایی کرد.

اگر شما هم از دسته کسانی هستید که با عنوان Burnout 3 خاطرات بسیاری دارید، خبر خوشحال کننده‌ای برای شما داریم. به‌تازگی شخصی با نام مستعار LucasRPDJ اعلام کرد در حال بازسازی عنوان Burnout 3 در محیط بازی Grand Theft Auto 5 می‌باشد و در همین راستا نیز یک ویدیو از پروژه خود به نمایش گذاشت.

این ویدیو تنها پیش‌نمایشی از این پروژه در محیط GTA V می‌باشد و به‌نظر می‌رسد ویژگی‌های این بازسازی به بازی اصلی بسیار وفادار مانده‌اند. به غیر از بخش رانندگی بازی در این پروژه بازسازی شده، قسمت‌های انتخاب ماشین، منو ها و سایر موارد، مشابه با Burnout 3 ساخته شده‌اند. با این‌حال ویژگی نابودی ماشین‌ها که نقطه عطف این سری است در این بازسازی وجود ندارد. همچنین این بازسازی از بخش آنلاین نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید با دوستان خود به تجربه این بازسازی بپردازید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P

انتشار این ویدیو بسیاری از طرفدران قدیمی Burnout 3 را برای تجربه مجدد رانندگی و مسابقات خیابانی این عنوان با گرافیک بالاتر هیجان زده کرده است، اما با این‌حال این دسته از طرفداران باید مدتی را صبر کنند زیرا سازنده این ماد هنوز تاریخی برای انتشار آن اعلام نکرده است.

Y.RmeysambAli TTNeil_druckmanکسری نراقی
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید