عنوان Rust در صدر فروش هفتگی استیم قرار گرفت

۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸

در لیست منتشرشده توسط استیم، عنوان Rust توانست با فروش بالای خود برای سومین بار متوالی در صدر فروش هفتگی استیم قرار بگیرد.

عنوان Rust توسط استودیوی فیس‌پانچ (Facepunck) در سبک بقا برای اولین در سال ۲۰۱۳ به صورت Early Access منتشر شد که با استقبال بالای بازی‌بازان نیز مواجه شد. حال بار دیگر این عنوان توانست نام خود را در بین برترین بازی‌های فروش هفتگی استیم آن‌هم به‌صورت متوالی ببیند که این امر تنها به لطف شیوع ویروس کرونا و همچنین حمایت استریمرهای توییچ (Twitch) از این عنوان بوده است.

در لیست منتشر شده توسط استیم، عنوان Rust توانست از لحاظ سود دهی در صدر جدول فروش قرار بگیرد. این بدان معناست که ممکن است عناوین دیگر از لحاظ تعداد فروش آمار بالاتری نسبت به Rust داشته باشند اما بخاطر تفاوت قیمتی که نسبت به عنوان Rust دارند، از لحاظ سود فروش، پایین‌تر از این عنوان قرار دارند.

یکی از دلایل بازگشت محبوبیت این عنوان فراگیری ویروس کرونا و بیشتر شدن اوقات فراغت بازی‌بازان می‌باشد اما مهمترین دلیل این اتفاق سرور OfflineTV این عنوان است. ماجرا از این قرار است که کانال توییچ OfflineTV از استریمرهای معروف توییچ دعوت به بازی در سرور  OfflineTV می‌کند که در نتیجه این اتفاق با حضور این استریمرهای معروف باری دیگر نام Rust بر زبان‌ها می‌افتد و دنبال‌کنندگان این استریمرها ترغیب به خرید این عنوان می‌شوند.

در ادامه نیز می‌توانید سایر عناوین لیست فروش هفتگی استیم را مشاهده نمایید.

6
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید