ساکرپانچ: دنباله‌ی بازی Ghost of Tsushima در حال توسعه است

۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵

کارگردان سینمایی بازی Ghost of Tsushima و مدیر نوآوری استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch)، به صورت رسمی خبر ساخت دنباله‌ی آن برای کنسول پلی‌استیشن را در حساب کاربری لینکدین خود تایید کرد.

همچنین، لازم به ذکر است که اخبار پیرامون ساخت دنباله‌ی این بازی مدتی پیش و به واسطه‌ی آگهی استخدام جدید استودیوی ساکرپانچ تا حدود زیادی مهر تایید به خود دیده بودند، اما اخیراً متن بیوگرافی مدیر نوآوی این استودیو با درج مواردی در پروفایل لینکدین خود، به نوعی خیال طرفداران بی‌شمار آن را راحت کرد و به زودی شاهد تبدیل شدن عنوان Ghost of Tsushima به یک مجموعه خواهیم بود.

بدین ترتیب و طبق ادعای دیو مالوی (Dave Malloy)، بازی Ghost of Tsushima 2 هم‌اکنون برای کنسول نسل نهمی و احتمالاً نسل هشتمی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ تحت توسعه قرار دارد. همچنین، در ادامه می‌توانید متن کامل درج شده‌ در پروفایل او در حساب کاربری لینکدین ساکرپانچ را مطالعه کنید:

آقای دیو مالوی پیش از ورود به استودیوی ساکرپانچ، در تعداد زیادی از جشنواره‌ها از جمله Emmy® نامزد دریافت جوایز بوده و در برخی از آن‌ها نیز موفق شده است. هم‌اکنون نیز مدیریت نوآوری و کارگردانی سینمایی بازی‌های ساکرپانچ را برعهده دارد که شامل کات‌سین‌ها، ضبط حرکات، فیلمبرداری، موسیقی، بخش هنری و … می‌شود. همچنین، مسئولیت تیزرهای تبلیغاتی استودیوی ساکرپانچ نیز برعهده‌ی او بوده و وی توانسته تا به خوبی هنر، خلاقیت و حس همکاری تیمی خود را اثبات کند. هم اکنون نیز وی در حال توسعه‌ی بازی Ghost of Tsushima بر روی کنسول پلی‌استیشن است.

اما نکته‌ی جالب در مورد متن فوق به بخش “توسعه‌ی بازی Ghost of Tsushima بر روی کنسول پلی‌استیشن” باز می‌گردد؛ جایی که پیش از این کلمه‌ی پلی‌استیشن ۵ در آن بخش درج شده بود و اخیراً شاهد حذف شدن عدد ۵ از آن بودیم. بدین ترتیب، به‌نظر می‌رسد که احتمالاً بازی بعدی این مجموعه نیز همانند دنباله‌ی Spider Man یک عنوان میان‌نسلی بوده و برای هر دو کنسول نسل هشتمی و نهمی شرکت سونی منتشر شود.

در حقیقت، تغییر سیاست سونی و عرضه‌ی این بازی مورد انتظار برای کنسول نسل هشتمی خود موضوع عجیبی نیست و چشم پوشی از بازار میلیونی بازی‌بازان کنسول‌های نسل هشتم که تاکنون موفق به کوچ به نسل نهم نشده‌اند نیز برای شرکت سونی دشوار است. بدین ترتیب، احتمالاً عناوینی سرونوشتی مشابه با عناوین Horzion و Marvel’s Spider-Man برای God of War: Ragnarok و Ghost of Tsushima 2 رقم بخورد و دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی نیز بتوانند از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرند.

17
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید