گزارش: کونامی برخی از بخش‌های گیمینگ خود را تعطیل می‌کند [به‌روزرسانی]

۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

طبق گزارش جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد شرکت کونامی (Konami) به دنبال تعطیل کردن برخی از بخش‌های مربوط به بازی است. البته این به معنای پایان راه آی‌پی‌های شرکت مذکور نیست.

به‌روزرسانی: کونامی در بیانیه‌ای اعلام کرد که اطلاعیه‌ی ارائه شده به تجدید ساختار داخلی این شرکت با بخش‌های تولیدی ادغام شده اشاره دارد. بر این اساس، بخش بازی‌های ویدیویی این شرکت تعطیل نخواهد شد.

خبر اصلی: طرفداران سری Metal Gear و Silent Hill برای سال‌ها منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی از این دو فرنچایز محبوب هستند. اما طبق اطلاعات جدید منتشر شده، شرکت کونامی قصد انحلال و تعطیلی برخی از شاخه‌های گیمینگ خود را دارد. این موضوع بدون شک برای طرفداران بازی‌های کونامی ناامیدکننده خواهد بود. با این حال، این امیدواری وجود دارد که شرکتی دیگر حق امتیاز این آی‌پی‌ها را بدست آورده و برای احیای آن‌ها اقدام کند.

طبق گزارش VideogamesHub، به نظر می‌رسد سری بازی‌های Pro Evolution Soccer شامل این موضوع امر نخواهد شد، زیرا این بخش به صورت مستقیم توسط قسمت مخصوص این سری اداره می‌شود و به سه بخشی که قرار است منحل شوند، ارتباط ندارد. علاوه بر این، احتمالاً مالکیت آی‌پی‌هایی مانند Metal Gear, Silent Hill و Castlevania تغییر نخواهند کرد. Metal Gear Survive آخرین نسخه از مجموعه‌ی Metal Gear محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و عملکرد بسیار ضعیفی را برجای گذاشت.

به نظر می‌رسد کارمندان این بخش‌های گیمینگ تحت عواقب تعطیلی قرار خواهند گرفت. بنابراین ممکن است برخی از کارمندان کونامی شغل خود را از دست بدهند. البته کونامی در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعیه‌ی رسمی در این مورد منتشر نکرده است.

18
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید