بازی Elden Ring توسط فروشگاه باندای نامکو و آمازون برای پیش‌خرید فهرست‌بندی شد

۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶

از زمان معرفی عنوان Elden Ring در E3 سال گذشته، هواداران استودیوی محبوب فرام‌سافتور مشتاقانه منتظر دریافت جزئیات جدیدی از این بازی بوده‌اند. در این مدت، اطلاعات کمی مثل حیات وحش پویای بازی فاش شده است، اما هنوز شاهد اطلاعات رسمی نبوده‌ایم. در رویداد E3 2019 از بازی Elden Ring رونمایی شد و در جریان کنفرانس مایکروسافت شاهد تریلری سینماتیک از این اثر بودیم. به نظر می‌رسد با جزئیات فاش شده‌ی جدید، در حال نزدیک شدن به رونمایی کامل از این عنوان هستیم.

بر اساس توییت‌های جدید منتشر شده از سوی رابرتو سرانو (Roberto Serrano)، شعبه‌ی ایتالیا و آمریکای فروشگاه آمازون و مهم‌تر از آن‌ها فروشگا آنلاین باندای نامکو (Bandai Namco) بازی Elden Ring را برای پیش‌خرید فهرست‌بندی کرده‌اند. فروشگاه آمازون قبلاََ نیز بازی را برای پیش‌خرید در دسترس قرار داده بود، اما برای اولین بار است که در فروشگاه باندای نامکو شاهد چنین فهرست‌بندی برای بازی Elden Ring هستیم.

مدتی پیش یک منبع داخلی به تکمیل مراحل توسعه‌ی بازی Elden Ring اشاره کرده بود. بر اساس صحبت‌های فدریکو فُساتی (Federico Fossetti)، ویراستار وب‌سایت مشهور Everyeye.it، مراحل ساخت بازی Elden Ring ماه‌ها پیش به اتمام رسیده است و در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده‌ی اثر، فرام‌سافتور (From Software)، بازی را پولیش و اصلاح می‌کند.

Elden Ring در زمان رونمایی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید شد و البته در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای آن مشخص نیست. با ورود به نسل بعد این احتمال وجود دارد که بازی برای نسل بعد نیز ساخته شود و یا این که به طور کلی یک اثر کاملاََ نسل بعدی باشد.

از طرفی جف گراب (Jeff Grubb)، نویسنده‌ی وبسایت گیمزبیت (Gamesbeat)، در دو پادکست مجزا به این موضوع تاکید داشته است که به احتمال زیاد تا ماه مارس از بازی رونمایی مجدد شود.

22
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید