ظاهراً نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی Ghost of Tsushima برای پلی‌استیشن ۵ در دست توسعه است

6 بهمن 1399 - 11:42

اطلاعات جدید منتشر شده در پروفایل Linkedin یکی از اعضای تیم توسعه‌دهنده‌ی Ghsot of Tsushima، به عرضه‌ی احتمالی نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این بازی برای پلی‌استیشن ۵ اشاره دارد.

بدون شک بازی Ghost of Tsushima یکی از بهترین عناوین سال ۲۰۲۰ میلادی به شمار می‌رود که توانست با دریافت امتیازات عالی، بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت نماید. از طرف دیگر، این بازی به یکی از پرفروش‌ترین عناوین سال و پلی‌استیشن ۴ نیز تبدیل شد. حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده در پروفایل Linkedin یکی از کارگردانان عنوان Ghsot of Tsushima، به نظر نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در راه است.

عنوان Ghost of Tsushima هم‌اکنون به لطف قابلیت Backward بر روی پلی‌استیشن ۵ قابل بازی است، اما مشخصاً از ویژگی‌های خاص این کنسول و بهبودهای گرافیکی برخوردار نیست. برخی از طرفداران بازی در پروفایل لینکدین آقای دیو مولی (Dave Molloy)، کارگردان خلاق بخش ویدئوهای سینمایی Ghost of Tsushima، اطلاعاتی را کشف کرده‌اند که نشان می‌دهد این اثر برای پلی‌استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد.

در اینجا چندین مورد برای چگونگی استفاده‌ی بازی Ghost of Tsushima از ویژگی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ وجود دارد. برای اولین بار می‌توان رزولوشن بازی را در حالت سینمایی با استفاده از قابلیت های ارائه شده، از ۱۸۰۰P به ۲۱۶۰P افزایش داد و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را نیز ارائه دهد. این نسخه همچنین می‌تواند از قابلیت‌ رهگیری پرتو (Ray Tracing) پلی‌استیشن ۵ برای نورپردازی بهره ببرد. همچنین نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این بازی می‌تواند از ویژگی بازخورد لمسی (Haptic feedback) و همچنین محرک‌های تطبیقی (Adaptive Triggers) کنترلر DualSense بهره ببرد که می‌تواند از این مورد در مبارزات استفاده کند.

البته نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی بازی Ghost of Tsushima برای پلی‌استیشن ۵ به صورت رسمی تایید نشده و ممکن است این اطلاعات منتشر شده اشتباه باشند. با این حال با توجه به موفقیت اثر مذکور، عرضه‌ی نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این بازی برای کنسول نسل جدید سونی بعید به نظر نمی‌رسد.

بازی Ghost of Tsushima در حال حاضر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

#ONLY_PS5Y.RGoryGhostمحمد کرامت‌ فرPlayStation Studios PS5Dk-_-ManErfan nakhaeea low spec gamer
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید