ویدیوی آموزشی : بهترین حافظه‌های SSD برای پلی‌استیشن ۵ و نحوه‌ی نصب آن‌ها

6 بهمن 1399 - 10:11

امروز با ویدئویی جدید از بهترین حافظه‌های SSD پلی‌استیشن ۵ و نحوه‌ی نصب آن‌ها بر روی این کنسول در خدمت شما هستیم که با زیرنویس فارسی اختصاصی از گیمفا نیز همراه است. بنابراین در صورتی که از دارندگان این کنسول هستید و یا قصد خرید آن را دارید، این ویدئو را هرگز از دست ندهید.

همان‌طور که اطلاع دارید، به تازگی وارد نسل نهم از کنسول‌ها و بازی‌های ویدئویی شده‌ایم و بسیاری از بازی‌بازان از این بابت هیجان‌زده هستند. آن‌ها منتظر هستند تا با عملکرد این کنسول‌ها و کیفیت آثار جدید بیشتر آشنا شده و سپس از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرند. منتقدان هم آینده‌ی بسیار درخشانی را برای این نسل متصور هستند و عقیده‌ی آن‌ها بر این است که اتفاقات خوبی در ماه‌ها و سال‌های پیش رو رقم خواهد خورد.

اخیرا ویدئویی در فضای مجازی عرضه شده است که به موضوع بهترین حافظه‌های SSD مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۵ و چگونگی نصب آن‌ها می‌پردازد. انجام این کار به خوبی در این ویدئو توضیح داده شده است و شما می‌توانید آن را با زیرنویس فارسی چسبیده تماشا و دریافت نمایید. در صورت دریافت اخبار و مطالب بیشتر پیرامون این کنسول، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

Y.RLittle∞Godmeysambکسری نراقی
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید