بازی Returnal از SSD کنسول پلی‌استیشن ۵ برای عملکرد سریع‌تر استفاده می‌کند

۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸

استودیوی هوس‌مارک (Housemarque) از فناوری صوتی سه بعدی پلی‌استیشن ۵ گرفته تا ویژگی‌های منحصر به فرد کنترلر DualSense، برای بازی Returnal استفاده خواهد کرد.

این استودیو در مورد چگونگی استفاده از مزایای ارائه شده توسط سخت‌افزار قدرتمند پلی‌استیشن ۵ برای بازی Returnal، صحبت‌های تازه‌ای را ارائه داده است. یکی دیگر از جنبه‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ که می‌تواند کیفیت بازی را ارتقا بخشد، SSD این کنسول است. همان‌طور که توسعه‌دهندگان در آخرین شماره‌ی مجله‌ی رسمی PlayStation توضیح داده‌اند، به لطف SSD به کار رفته در کنسول پلی‌استیشن ۵ و بارگذاری سریع‌تر، راه برای سازندگان هموارتر شده است.

بازی Returnal به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تقریباً بلافاصله پس از مرگ دوباره سریع به بازی برگردند. این عنوان یک اثر روگ‌لایک به حساب می‌آید و به این معنی است که بازی‌بازان دفعات بسیاری خواهند مرد. این بارگذاری‌های سریع برای چنین عنوانی یک موهبت بسیار بزرگ است. بازی Returnal، در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ (۱۹ مارچ ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد. در صورتی که تریلر این عنوان را مشاهده نکرده‌اید می‌توانید آن را از اینجا ببینید.

15
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید