صداگذاران Metal Gear Solid به یک «تجدید دیدار حماسی» اشاره می‌کنند

6 بهمن 1399 - 00:18

اگرچه طرفداران سری Metal Gear Solid همچنان منتظر ادامه‌ی این مجموعه‌ی محبوب هستند، اما متاسفانه ظاهراً به این زودی قرار نیست شاهد بازگشت این سری باشیم. با این حال، به زودی صداگذاران شخصیت‌های مختلف Metal Gear Solid قرار است تا در طی یک «تجدید دیدار حماسی» در مورد این مجموعه صحبت کنند.

آقای دیوید هیتر (David Hayter)، صداگذار Solid Snake و Big Boss، اخیراً دوباره توییت جدیدی را منتشر کرده است که به تجدید دیدار صداگذاران شخصیت‌های سری Metal Gear Solid اشاره می‌کند؛ از دبی می (Debi Mae)‌ و رابین اتکین داونز (Robin Atkin Downes) گرفته تا کریستوفر رندولف (Christopher Randolph) لوری الن (Lori Alan) و بسیاری دیگر. این تجدید دیدار شامل صداگذاران زیادی می‌شود که در نقش شخصیت‌های مهمی را در مجموعه‌ی Metal Gear Solid بازی کرده‌اند.

هیتر در توییت خود اسامی برخی از افراد حاضر در این تجدید رویداد را منتشر کرده و توضیح داده است که به زودی اطلاعات بیش‌تری را به اشتراک خواهد گذاشت.

ببینید در این مدت وقتم را با چه کسانی گذراندم. یک تجدید دیدار حماسی با تیم بازیگران Metal Gear Solid تا شما را حسابی غافلگیر کند.

جزئیات بیش‌تر به زودی منتشر خواهد شد.

همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، این تنها یک تجدید دیدار برای صداگذاران سری Metal Gear Solid و طرفداران این مجموعه است. پس انتظار نداشته باشید که اخبار مهمی در طی این جلسه منتشر شود.

FanresidentevilOriginal Agent#ONLY_PS5Y.RGoryGhostP.morganAmirtheGRBGray FoxmeysambDk-_-ManNightFury
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید