نسخه‌ی نینتندو سوییچ Among Us در ماه عرضه‌ی خود بیش از ۳ میلیون نسخه فروش داشته است

5 بهمن 1399 - 21:49
بازی Among Us

بازی بسیار محبوب Among Us که در ماه سپتامبر سال گذشته به صورت کاملاً‌ ناگهانی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد، تا به امروز همچنان در صدر فهرست پرفروش‌ترین عناوین فروشگاه دیجیتالی نینتندو دیده می‌شود. حال به تازگی اطلاعات جدیدی در مورد فروش این نسخه از بازی منتشر شده که بسیار جالب است.

طبق گزارش جدید وب‌سایت SuperData، ظاهراً نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Among Us در ماه انتشار خود بیش از ۳/۲ میلیون نسخه فروش داشته و پردرآمد‌ترین نسخه‌ی این عنوان در ماه دسامبر بوده است:

اگرچه تعداد بازی‌بازان Among Us نسبت به ماه نوامبر مقداری کاهش یافت، اما این بازی همچنان ۲/۸ برابر محبوب‌تر از محبوب‌ترین عنوان بعدی یعنی Roblox بود. همچنین این بازی در ماه دسامبر بر روی نینتندو سوییچ نیز منتشر شد. این نسخه ۳/۲ میلیون نسخه فروش داشت و پردرآمد‌ترین نسخه‌ی بازی در آن ماه بود.

با توجه به موفقیت بالای Among Us، توسعه دهندگان قصد دارند تا به بهترین نحو از این عنوان پشتیبانی کنند. برای یادآوری باید اعلام کنیم که اینرسلاث (Innersloth) قصد دارد امسال نقشه‌ی جدید Airship را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. علاوه بر این، Among Us امسال راهی کنسول‌های مایکروسافت نیز خواهد شد. نسخه‌ی ایکس‌باکس Among Us در زمان عرضه بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس نیز قابل دسترس خواهد بود. این در حالی است که کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند همین حالا این عنوان را از طریق سرویس اشتراکی محبوب مایکروسافت تجربه کنند.

بازی Among Us هم‌اکنون بر روی کنسول‌ نینتندو سوییچ، تلفن‌های هوشمند اندروید و IOS و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • سلام 😎 :wilt:

  • Bàđà§82 گفت:

    بازی قدریه . کالاف با اون عظمتو کشید پایین