ویدیویی از پشت صحنه‌ی بازی The Medium منتشر شد

5 بهمن 1399 - 01:10

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، با انتشار ویدیویی جدید تعدادی از حقایق پشت صحنه‌ی این عنوان که طرفداران باید در مورد The Medium بدانند را منتشر کرد.

استودیوی بلوبر تیم یک ویدیوی جدید را پیش از انتشار عنوان ترسناک The Medium منتشر کرده است. این ویدیو برخی جزئیات در مورد مراحل توسعه و قابلیت‌‌های نسل نهمی بازی را توضیح می‌دهد. در این ویدیو، میشال ناپورا (Michal Napora) از بلوبر تیم، تعدادی از مواردی را که سازندگان به عنوان “واقعیت‌های غیرعادی” در مورد توسعه‌ی The Medium و همچنین نحوه‌ی عملکرد برخی از ویژگی‌های بازی به عنوان اثری نسل نهمی بیان می‌کنند.

در کل ۹ واقعیت وجود دارد که ناپورا در کل ویدیو بازگو می‌کند. بسیاری از آن‌ها مربوط به توسعه‌ی اولیه‌ی بازی به عنوان اثری است که در ابتدا برای کنسول‌های نسل هفتمی در نظر گرفته شده بود. علاوه بر این، ناپورا در مورد این‌که چگونه بسیاری از مناطق موجود در بازی بر اساس مکان‌های واقعی طراحی شده، صحبت می‌کند. مانند هتل متروکه‌ی Niwa که تقریبا یک الهام مستقیم از مکانی به نام Hotel Cracovia در کراکوف لهستان است. مکان‌های دیگری مانند این را می‌توان در بازی یافت که الهام از واقعیت دارند.

حتی برخی از آن‌ها با عناوین قبلی این استودیو مانند Observer: System Redux ارتباط دارند. هر یک از این واقعیت‌های عجیب و غریب لزوماً در مورد توسعه‌ی بازی نیستند، زیرا برخی از جزئیات مربوط به قدرت‌های روانی ماریان در بازی The Medium است که مورد بررسی قرار گرفته تا بازی‌بازان درک عمیق‌تری از جهان بازی داشته باشند. در ادامه میتوانید این تریلر جدید را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Medium یکی از عناوین مورد انتظار مخاطبان ژانر وحشت است. مخصوصاً پس از موفقیت عناوین قبلی این استودیو مانند Observer و The Blair Witch انتظارات از این استودیو بالاتر رفته است.. با این حال، جزئیات کوچک نشان داده شده در این ویدیوی جدید هنوز هم می‌تواند کسانی را که قبلاً به مکانیک دنیای دوگانه‌ی The Medium علاقه‌مند نبوده‌اند، به خود جذب کند.

بازی The Medium در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. سیستم مورد نیاز این عنوان برای اجرا بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

Original AgentPlayStation Studios PS5meysambdarkhawkT800vas
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Black Knight گفت:

    امیدوارم بازی فوق العاده ای بشه به عنوان الین انحصاری رسمی ایکس باکس تو نسل نه به امید موفقیتش
    پ.ن.پ : جهت اطلاع دوستان این بازی یه بازی وحشت روانشناختی و بهترین بازی تو این ژانر Silent Hill 2 هستش که متاش ۸۹ هستش پس توقع یه بازی با متا بالای ۹۰ یا ۸۵ نباید داشته باشید اونم برا استودیویی که تا حالا یه بازی بالای متای ۸۰ نداشته پیش بینی خودم متای ۷۸ تا ۸۵ هستش

  • Ali984 گفت:

    تاریخ انتشار ۹ بهمنه ولی نوشتید ۱۹ بهمن.