سازنده‌ی Hitman 3 در حال کار بر روی قابلیت رهگیری پرتو است

4 بهمن 1399 - 23:41

به تازگی استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) در خبری رسمی اعلام کرد که در حال کار بر روی نسخه‌ی ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس بازی Hitman 3 است تا بتواند پشتیبانی از قابلیت رهگیری پرتو را به آن بیفزاید.

به گفته‌ی سازنده، تیم پشتیبانی از بازی Hitman 3 در حال حاضر روی فناوری ردیابی پرتو جهت رندر شدن و پشتیبانی بهینه بر روی موتور بازی‌سازی Glacier خود کار می‌کنند تا در نهایت بتوانند آن را به صورت به‌روزرسان به بازی اضافه نمایند. طبق اعلام استودیوی آی‌او اینتراکتیو، بازی Hitman 3 عنوانی پویا و زنده خواهد بود و عرضه‌ی آن در ماه ژانویه تنها آغاز کار به شمار می‌آید.

در همین راستا اخیرا آقای مائوریسیو د پاسکال (Maurizio de Pascale)، مدیر بخش تکنولوژی استودیوی آی‌او اینتراکتیو در یک مصاحبه اظهار داشت:

ما می‌‎خواهیم روی بازی بیشتر کار کنیم و ویژگی‌های جدیدی را در آینده به آن اضافه نماییم. بسیار خوب است که سخت افزار و پردازنده‌ی گرافیکی کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس از قابلیت رهگیری پرتو نوری پشتیبانی می‌کند.
ما در حال حاضر، بر روی فرآیند بهینه‌سازی و رندر کردن قابلیت رهگیری پرتو بر روی موتور بازی‌سازی خود کار می‌کنیم و به محض آماده شدن، آن را بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس عرضه خواهیم کرد.

بازی اکشن و مخفی‌کاری Hitman 3 در حال حاضر بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید پیش‌نمایش این اثر را به قلم آقای مهدی ملکی در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

آرینSami 227GoryGhostYunesmeysambsefirot2011T800
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید