به‌روزرسان بعدی Valhalla به بهبود انیمیشن‌های چهره خواهد پرداخت

4 بهمن 1399 - 22:20

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به بیان اطلاعاتی در مورد به‌روزرسان بعدی بازی Valhalla پرداخت. طبق این اطلاعات، مشخص شد که در آینده قرار است بهبودهایی در انیمیشن‌ چهره‌ی اشخاص و رفع سایر مشکلات بازی صورت گیرد.

بازی جهان باز و نقش‌آفرینی Valhalla نخستین بار در ماه نوامبر سال گذشته منتشر شد و شرکت یوبی‌سافت از همان زمان تاکنون سعی داشته است با عرضه‌ی به‌روزرسان‌های مختلف، علاوه بر رفع مشکلات فنی بازی به ارائه‌ی محتویات جدید و منحصر به فرد برای بازی‌بازان بپردازد. به تازگی تیم پشتیبانی، فهرستی از برنامه‌های خود برای به‌‎‌روزرسان آینده‌ی Valhalla را منتشر کرد که بر اساس بازخورد بازی‌بازان نگاشته شده است. بدون شک یکی از مشکلات بزرگ بازی Valhalla را می‌توان مربوط به انیمیشن چهره‌ی شخصیت‌های مختلف دانست که مورد اعتراض و اشاره‌ی بسیاری از بازی‌بازان بوده است و حال شرکت یوبی‌سافت قصد رفع آن را دارد.

به تازگی در انجمن بازی‌های شرکت یوبی‌سافت، تیم پشتیبانی از بازی Valhalla به مخاطبان اعلام کرد که قرار است در به‌روزرسان بعدی، مشکل همگام‌ نبودن حرکت لب‌ها با گفتار شخصیت‌ها و انیمیشن‌های نامناسب دهان در حین گفتگوهای بازی رفع شود. با این که مشکلات یاد شده خیلی بزرگ نیستند اما می‌توانند در هنگام گفتگوهای مختلف کمی آزاردهنده به نظر برسند؛ به خصوص برای بازی‌بازانی که به دیالوگ‌های بخش داستانی اهمیت زیادی می‌دهند و از این طریق خود را غرق در روایت بازی Valhalla خواهند کرد.

علاوه بر این موارد، تیم مذکور از شرکت یوبی‌سافت اطلاعاتی در مورد سایر بهبودها و رفع اشکالات در به‌روزرسان آینده را اعلام نمود. طبق این اطلاعات، مشکلات مربوط به پیشرفت در داستان، به پایان رساندن ماموریت‌های مهم، برخی مشکلات مربوط به ناپدید شدن سردسته‌ی یک گروه یا قبیله رفع خواهند شد. مشکل بعدی مربوط به ظاهر نشدن مجدد ماهی‌ها در اقیانوس و یا سواحل مختلف بود که موجب دردسر افراد برای کامل کردن ماموریت‌های مرتبط با ماهی‌گیری شده بود. در نهایت آخرین بهبود مربوط به بخش Photo Mode می‌شود که این به‌روزرسان مشکل عدم بارگذاری برخی قاب‌های خاص برای بازی‌بازان را اصلاح خواهد نمود.‌

طبق اعلام تیم پشتیبانی از Valhalla، هنوز موارد دیگری وجود دارند که توسط بازی‌بازان گزارش شده‌اند و این تیم در حال بررسی راه‌ حل‌های ممکن برای گنجاندن اصلاحیه‌ی آن‌ها در به‌روزرسان آینده است. به نظر می‌رسد بیشتر این مشکلات مربوط به بخش کاوش و کرش کردن بازی در حین ماموریت‌های اصلی داستانی یا چالش‌های جانبی رخ داده‌اند. با این حال شرکت یوبی‌سافت هنوز زمان دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسان را اعلام نکرده است.

عنوان Valhalla هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس و سرویس گوگل استدیا در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

EivorSami 227Y.RPlayStation Studios PS5meysambDk-_-Man
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید