گزارش: یک بازی جدید از Star Wars: Knights of the Old Republic در دست توسعه است

۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد یک بازی جدید از مجموعه‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic در دست توسعه است.

شرکت لوکاس‌فیلم گیمز (LucasFilm Games) مدتی پیش اعلام کرد که یک بازی جدید از مجموعه‌ی Star Wars با همکاری کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft) ساخته خواهد شد. حال به نظر می‌رسد این شرکت ساخت‌ بازی‌های بیشتری از Star Wars را در دستور کار قرار داده است.

به تازگی Bespin Bulletins، کاربری که معمولاً اطلاعات درستی را در خصوص عناوین مختلف Star Wars از جمله بازی‌های Star Wars: Squadrons و Star Wars: Battlefront  ارائه داده است، می‌گوید یک بازی جدید از مجموعه‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic در دست توسعه قرار دارد. همچنین وی گفت که جیسون شرایر (Jason Schreier) اعلام کرده است که هیچ یک از استودیوهای زیرمجموعه‌ی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) بر روی این بازی جدید کار نمی‌کنند. وی در ادامه افزود که طرفداران بازی هرگز حدس نخواهند زد که کدام استودیو بر روی این عنوان کار می‌کند.

Bespin Bulletins در جریان یک پادکست در این باره اظهار داشت:

یک بازی جدید از مجموعه‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic در دست ساخت قرار دارد. من با افراد مختلفی از جمله جیسون شرایر صحبت کردم و این بازی توسط الکترونیک آرتس ساخته نمی‌شود. شاید هیچ‌گاه نتوانیم این استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی را حدس بزنیم. اما این بازی در هر صورت ساخته و عرضه خواهد شد.

در حال حاضر ساخت نسخه‌ی جدید از این مجموعه به صورت رسمی تایید نشده است. بدون شک عرضه‌ی یک بازی جدید از این فرنچایز، طرفداران Star Wars را هیجان‌زده و خوشحال خواهد کرد. تاکنون دو نسخه از عنوان Star Wars: Knights of the Old Republic منتشر شده‌اند و هر دو بازی جزو بهترین عناوین نقش‌آفرینی به شمار می‌روند.

12
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید