تریلری از فصل پنجم بازی Halo: The Master Chief Collection منتشر شد

4 بهمن 1399 - 18:55

به تازگی شرکت مایکروسافت تریلری از فصل پنجم عنوان Halo: The Master Chief Collection را منتشر کرد که در آن قرار است محتویات بسیار زیادی از بازی Halo: Reach و بسته الحاقی لغو شده‌ی بازی Halo 3 در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد.

کمتر از یک هفته‌ی دیگر تا آغاز فصل پنجم بازی Halo: The Master Chief Collection باقی مانده و به نظر می‌رسد بازی‌بازان قرار است در این فصل جدید با مجموعه‌ی عظیم و منحصر به فردی از آیتم‌های هیجان‌انگیز که از دو عنوان Halo 3 و Halo Reach گرفته شده‌اند، سرگرم شوند. طبق اطلاعات منتشر شده، بیش از ۸۰ آیتم جدید که مربوط به زره‌ها و تجهیزات مختلف جنگی می‌شوند، قرار است در فصل پنجم در دسترس بازی‌بازان Halo: The Master Chief Collection قرار گیرد.

فصل پنجم در واقع اولین و بزرگترین به‌روزرسان مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection به شمار می‌آید که پس از عرضه‌ی کامل آن بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، قرار است به صورت همزمان و مشترک در دسترس تمامی بازی‌بازان بر روی هر چهار پلتفرم قرار گیرد. استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) در سال ۲۰۲۰ محتویات بسیار ارزشمندی از جمله آیتم‌های کلاسیک مربوط به Halo: Combat Evolved را برای دارندگان مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection منتشر کرد که بسیاری از بازی‌بازان از این پشتیبانی بسیار راضی بودند و همین امر سبب رشد کاربران بخش آنلاین این مجموعه شد.

همان‌طور که گفته شد، محتویات فصل پنجم بازی Halo: The Master Chief Collection از دو عنوان Halo Reach و Halo 3 خواهند آمد که تمرکز بیشتر بر روی Halo 3 خواهد بود؛ دلیل این امر را می‌توان به بخش Halo Online این بازی مرتبط دانست. بخش Halo Online در واقع یک حالت چند نفره و رایگان بود که هنوز در حال سپری کردن مرحله‌ی تست بتا در کشور روسیه قرار داشت و قرار بود به صورت بسته الحاقی در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد اما بنابر دلایلی توسعه‌ی آن متوقف شد. حال بسیاری از زره‌ها و تجهیزات این بخش متوقف شده، قرار است در فصل پنجم بازی Halo: The Master Chief Collection در اختیار علاقه‌مندان قرار گیرد. در گذشته برخی از مادسازان سری Halo به اطلاعات بخش Halo Online دسترسی پیدا کردند و مشخص شد که بسیاری از زره‌های موجود در بازی Halo 4 به صورت دانگرید شده برای موتور عنوان Halo 3 در این بخش قرار دارند. به نظر می‌رسد این آیتم‌های جالب و کلاسیک نیز در میان محتویات فصل پنجم بازی Halo: The Master Chief Collection قرار داشته باشند.

طبق اطلاعات منتشر شده در حساب کاربری مجموعه‌ی Halo بر روی توییتر (Twitter)، مشخص شد که فصل پنجم شامل هشتاد قطعه زره و تجهیزات از دو عنوان Halo 3 و Halo Reach، پوسته‌های جدید برای سلاح‌های مختلف، چالش‌های فصلی جدید به همراه ۴ جایزه‌ی ارزشمند و بسیاری موارد دیگر خواهد بود که به صورت همزمان در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس قرار خواهد گرفت. محتویات مربوط به بازی Halo Reach را در واقع می‌توان زره‌هایی دانست که برای اضافه شدن به نسخه‌ی اصلی در حال ساخت بودند اما هرگز در دسترس بازی‌بازان قرار نگرفتند. حتی یکی از این زره‌ها توسط استودیوی بانجی (Bungie) قبل از عرضه‌ی بسته الحاقی Defiant Map Pack برای هواداران به نمایش گذاشته شد اما هرگز در دسترس قرار نگرفت. با این حال، این دو زره بعدها به صورت ایستراگ در بسته الحاقی Anniversary Map Pack و حالت Forge بازی Halo 5 دیده شدند و اکنون قرار است به عنوان بخشی از محتویات فصل نهایی، در دسترس بازی‌بازان مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection قرار گیرند.

مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌هآی ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید تریلر کوتاهی از محتویات فصل پنجم این عنوان را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

 

Sami 227meysambT800MehrX.gamerWarden EternalNinja Theory
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید