گزارش: نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی The Sinking City به زودی معرفی خواهد شد

۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵

به تازگی اطلاعاتی در مورد نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی The Sinking City در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد استودیوی سازنده به زودی قصد معرفی این عنوان را دارد.

اخیرا انجمن رده‌بندی سنی بازی‌های ویدئویی کشور تایوان، عنوان اکشن و ماجراجویی The Sinking City را برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۵ رتبه‌بندی سنی کرد که این امر نشان می‌دهد استودیوی فراگ‌ورز (Frogwares) به زودی از آن رونمایی خواهد کرد. عنوان تحسین‌شده‌ی The Sinking City بر اساس داستان‌های ترسناک لاوکرفتی روایت شده است و هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. با این که این عنوان توسط قابلیت پشتیبانی از نسل قبل کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس قابل اجرا خواهد بود اما به نظر می‌رسد استودیوی سازنده یک نسخه‌ی بهبود یافته را برای کاربران نسل نهمی آماده کرده است.

در حال حاضر هنوز بازی The Sinking City برای کنسول‌های نسل نهمی معرفی نشده اما رده‌بندی سازمان تایوانی می‌تواند گواه خوبی بر معرفی زود هنگام آن باشد. احتمالا در صورت واقعی بودن این گزارش، در روزهای آینده شاهد رده‌بندی سنی این عنوان برای کنسول‌های نسل نهمی توسط دو سازمان ESRB یا PEGI نیز باشیم.

در حال حاضر استودیوی فراگ‌ورز تاکنون واکنشی نسبت به انتشار این گزارش نداشته است. با این حال عرضه شدن عنوان The Sinking City بر روی کنسول‌های نسل نهمی دور از انتظار نخواهد بود؛ چرا که در گذشته شاهد مصاحبه‌ی اعضای استودیوی فراگ‌ورز در مورد قدرت منحصر به فرد کنسول‌های نسل نهمی بوده‌ایم و به نظر می‌رسد آن‌ها بسیار به انتشار بازی The Sinking City برای کاربران نسل نهمی علاقه‌مند باشند. با این حال باید تا زمان معرفی و مشخص شدن زمان عرضه‌ی این بازی اکشن و لاوکرفتی منتظر بمانیم. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را در سایت گیمفا مشاهده نمایید.

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید