توسعه دهندگان Halo Infinite قصد دارند چندین تست بتا را برای بازی منتشر کنند

4 بهمن 1399 - 13:23

طبق اخبار منتشرشده، ظاهرا استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) در نظر دارد چندین نسخه تست بتا را برای عنوان مورد انتظار Halo Infinite منتشر کند.

در گذشته مایکروسافت به هوادارن وعده انتشار یک تست بتا را تا قبل از انتشار بازی داده بود، حال براساس گزارشات منتشر شده به‌ نظر می‌رسد این وعده قرار است تحقق پیدا کند.

عنوان Halo Infinite در ابتدا قرار بود همزمان با عرضه کنسول نسل نُهمی مایکروسافت، ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شود اما استقبال نچندان خوب هواداران از تریلر گیم‌پلی این بازی و همچنین شیوع ویروس کرونا باعث شد این عنوان تا پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی تاخیر بخورد. تاخیری که به گفته استودیوی ۳۴۳ اینداستریز به نفع بازی خواهد بود.

براساس گزارش سایت Window Central، مایکروسافت در نظر دارد این نسخه‌های تست بتا را در مقایس کوچک و با محتوای کم منتشر کرده و در طول زمان آن را بزرگتر نماید، مانند روشی که برای توسعه Halo: The Master Chief Collection اجرا نمود. با توجه به انتشار چندین تست بتا از این بازی، به نظر می‌رسد بازخوردهای بازی‌بازان تاثیر بسزایی در آماده سازی بازی برای انتشار جهانی خواهد داشت.

افراد شرکت کننده در این تست از طریق برنامه Halo Insider انتخاب خواهند شد، با این‌حال همچنان مشخص نیست که آیا این تست بتا شامل بخش داستانی خواهد بود یا بخش چند نفره‌ی بازی.

در جولای سال ۲۰۲۰ استودیوی ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرد نمی‌توانیم قول انتشار یک نسخه تست بتا را برای این بازی بدهیم، حال به نظر می‌رسد با تغییر نظر توسعه دهنده بازی، طرفداران پروپاقرص این بازی می‌توانند قبل از انتشار جهانی بازی، این عنوان را تجربه کنند و همزمان نیز در ساخت و تکامل آن مشارکت نمایند.

با وجود تاخیر طولانی بوجود آمده در انتشار نسخه بعد این بازی، این فرانچایز همچنان در اوج محبوبیت خود به سر می‌برد. عنوان Halo: The Master Chief Collection نیز با روند تکاملی خود توانسته است موفقیت بسیاری کسب کند. محبوبیت این سری حتی باعث شد پای شخصیت مستر چیف به بازی Fortnite نیز باز شود و به تازگی نیز خواهان اضافه کردن این شخصیت دوست داشتنی به بازی Super Smash Bros. Ultimate هستند.

با وجود اینکه برخی از طرفداران از تاخیر پیش آمده برای انتشار بازی ناراضی هستند، اما مطمئنا بیشتر طرفداران با توجه به شرایط پیش آمده برای عنوان Cyberpunk 2077، از هرگونه تاخیر در انتشار بازی استقبال خواهند کرد؛ تا زمان عرضه بازی علاقمندان می‌توانند با تجربه Halo: The Master Chief Collection خود را برای انتشار بازی آماده کنند.

بازی Halo Infinite در پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.

Sami 227Ali Hassan nejadPlayStation Studios PS5fbjgmeysambfarshadx@alistarلوک خوش شانسP.GMehra low spec gamerX.gamerWarden EternalNinja Theory
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید