رویداد جدید بازی Fallout 76 آغاز شد

4 بهمن 1399 - 10:46

شرکت بتسدا (Bethesda) همان‌طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز رویداد جدید مربوط به بازی Fallout 76 را در دسترس قرار داد که بی‌شک خبر خوبی برای هواداران خواهد بود. همچنین جزئیاتی هم در خصوص این رویداد اعلام شده است.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Fallout آشنایی داشته و نسخه‌های آن را بر روی پلتفرم‌های مختلف تجربه کرده‌اند. یکی از جذاب‌ترین نسخه‌ها Fallout 76 نام دارد که ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. ماموریت‌ها و تجهیزات فراوانی در این نسخه به چشم می‌خورد که رضایت افراد را در بر داشته است. البته پشتیبانی سازندگان همچنان از این نسخه ادامه دارد و آن‌ها برای آینده نیز برنامه‌هایی در سر دارند. چندی پیش هم اطلاعاتی از به‌روزرسانی جدید این بازی عرضه شد که برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. گفتنی است که شرکت بتسدا به صورت هم‌زمان وظیفه‌ ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

تازه‌ترین رویداد بازی Fallout 76 با نام Caps-o’-Plenty از امروز آغاز شده است و به مدت دو روز هم ادامه خواهد داشت. بازی‌بازان به وسیله‌ی این رویداد قادر هستند تا ماموریت‌های دیگری را تجربه کرده و لذت ببرند. در صورتی که در این مراحل موفق شوید، امتیازات بی‌شماری نصیبتان خواهد شد و ضمنا می‌توانید سطحتان را بالاتر ببرید. پس اگر از دوستداران بازی Fallout 76 هستید، این رویداد را به هیچ وجه از دست ندهید. یکی ازاعضای تیم سازنده در این زمینه گفته است:

برای پایان این هفته برنامه‌های خود را پیاده کرده‌ایم تا بازی‌بازان بتوانند لحظات خوشی را به ارمغان بیاورند. اکنون آن‌ها قادر هستند تا امتیازات مورد نیازشان را با سرعت بیشتری دریافت کنند و در مناطق جدید به ماجراجویی بپردازند. امیدوار هستیم که از Caps-o’-Plenty لذت ببرید.

در پایان برای آشنایی بیشتر با بازی Fallout 76 می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

 

meysambfarshadxلوک خوش شانسT800Mehr
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید