ساخت بازی Diablo 2 Remake در دستور کار قرار دارد

۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

طبق اخباری که امروز به دستمان رسید، آگاه شدیم که بازی Diablo 2 Remake هم‌اکنون در حال ساخت است و در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان خواهد رسید.

Diablo از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین فرنچایزهای دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید و بسیاری از بازی‌بازان از نسخه‌های متنوع آن لذت می‌برند. این نسخه‌ها با سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی، سال‌ها مورد توجه افراد علاقه‌مند قرار گرفته است. به عنوان مثال، با جود این که تقریبا هفت سال از انتشار نسخه‌ی سوم این سری می‌گذرد، اما پشتیبانی تیم سازنده هنوز هم ادامه دارد. چندی پیش هم رویدادی برای نسخه‌ی ذکر شده در دسترس قرار گرفت که برای مشاهده‌ی خبر مربوط به آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. قابل ذکر است که استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این نسخه‌ها را به عهده داشته است.

حال بهترین خبر برای طرفداران سری Diablo این است که نسخه‌های قدیمی آن با کیفیت و امکانات بیشتر، مجددا به دستشان برسد. امروز خبری مبنی بر ساخت نسخه‌ای به نام Diablo 2 Remake در دسترس قرار گرفت و باید دید که تیم سازنده چه ایده‌هایی برای آن خواهد داشت. البته هنوز جزئیاتی از این نسخه همچون تاریخ دقیق انتشار و یا پلتفرم‌های مقصد مشخص نیست و پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق در روزهای آینده رخ خواهد داد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Diablo 2 Remake، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید