استودیوی ویکاریوس ویژنز با شرکت بلیزارد ادغام شد

۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

طبق گزارش وب‌سایت GameIndustry، استودیوی ویکاریوس ویژنز (Vicarious Visions)، سازنده‌ی عناوین Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 و Crash Bandicoot N.Sane Trilogy، با شرکت بلیزارد (Blizzard) ادغام شده است.

شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) به صورت رسمی اعلام کرد که کاملاً وارد بخش سرگرمی‌های بلیزارد و از این پس بر روی عناوین این شرکت کار خواهد کرد. این بدان معناست که استودیوی مذکور دیگر بر روی سری بازی‌های Tony Hawk’s کار نمی‌کند. البته هنوز دقیقاً مشخص نیست که این استودیوی ۲۰۰ نفره در آینده بر روی چه پروژه‌هایی کار خواهد کرد.

یکی از نمایندگان شرکت بلیزارد در مصاحبه با GamesIndustry اظهار داشت:

پس از مدتی همکاری با ویکاریوس ویژنز و ایجاد یک رابطه عالی، بلیزارد متوجه شد که فرصتی برای این استودیو به منظور پشتیبانی و همکاری طولانی مدت وجود دارد.

جن اونیل (Jen Oneal)، رئیس استودیوی ویکاریوس ویژنز، به سمت معاون توسعه‌ی اجرایی بلیزارد منصوب شده است. در این سمت جدید، وی به تیم رهبری بلیزارد خواهد پیوست و مستقیماً به رئیس شرکت، J. Allen Barack گزارش خواهد. دفتر مرکزی استودیوی ویکاریوس ویژنز نیز در نیویورک باقی خواهد ماند.

استودیوی ویکاریوس ویژنز سابقه‌ی زیادی در صنعت بازی‌های ویدئویی دارد. این استودیو در طول ۳۰ سال از فعالیت خود بر روی فرنچایزهای بزرگی مانند Crash Bandicoot، Tony Hawk و Guitar Hero کار کرده است. این استودیو در سال ۲۰۰۵ میلادی توسط اکتیویژن خریداری شد. بسیاری از طرفداران امیدوار بودند که این استودیو همچنان در تولید عناوین بزرگ نقش اصلی را داشته باشد. با توجه به عملکرد عالی استودیو در عناوین Crash Bandicoot و Tony Hawk، این مورد جای تعجبی ندارد. طبق گزارش بلومبرگ (Bloomberg)، به نظر می‌رسد این استودیو در حال کار بر روی بازسازی عنوان Diablo 2 است.

7
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید